Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 2 honapos és 6700 gramm,...

2 honapos és 6700 gramm, tenyleg annyira sok?

Figyelt kérdés
Tenyleg sok? Vedono csesztet ,hogy sokat hizott.De mit tudjak csinalni? Eheztessem?!.masnak is ilyen nagy sulyban van a babaja 2 honaposan?
2018. júl. 8. 12:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

11es vagyok. Nekem anyatejes a babám, most 7,5 hósan is 90%-ban. Szóval nincs túletetve, nem is eszik különben túl sokat.

Az, hogy később indul a mozgásfejlődése a nagy babáknak egy marhaság. Kisfiam alig 7 hónaposan kezdett kapaszkodva lépegetni és több hasonló súlyú és korú babát ismerek, akinek szintén ilyen gyors a mozgásfejlődése.

2018. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta jol feldolgozza a kajat:)) ennyi.Kerdeztem a tapszer valtast de azt mondta mivel ez bevalt folosleges lenne valtogatni:/ es nincs problema azzal ,hogy ilyen a sulya majd meg all az.
2018. júl. 13. 08:47
 23/23 anonim ***** válasza:

Kisebbikem anyatejes volt, 3860 g születési súllyal, féléves koráig havi 1 kg-okat hízott, kerek 10 kg volt a féléves státuszon.

A védőnő nem csesztetett, csak megjegyezte, hogy a körzetében a vele egykorú babák közt ő a legsúlyosabb.

Volt is gondunk (légúti betegségnél nehéz volt neki, meg enyhe hypotóniája volt, ami miatt késett a mozgásfejlődés.)

Na, de lassult persze, 1 évesen 12 kg volt, most 2 éves lesz, 13,4 kg, mozgásban teljesen utolérte magát.


Szerintem se foglalkozz a védőnőel, és eszedbe ne jusson éheztetni azt a gyereket :)

2018. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!