Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudnatok segiteni, tenyleg ennyi?

Tudnatok segiteni, tenyleg ennyi?

Figyelt kérdés

1 szendvics (feher kenyer, virsli, paprika) 181 kcal

1 krumplis pogacsa 130 kcal

kis tanyar salata tejfolos ontettel105 kcal

egy tanyer kaposzta leves virsli karikav 100 kcal

1,5 csoki tojas 150 kcal

egy kocka etcsoki 10 kcal

Ezt ettem ma, es ez igy 676 kcal osszesen. szerintem ez igy nem jo, mert azert eleg alacsony szam ez, ahhoz kepest, hogy mennyit ettem.



2014. márc. 31. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk az ételek súlyát (egy pogácsa lehet apró és hatalmas is, pl. - mivel kicsit sem kalóriaszegény, ha levegős is, a Tied nem lehetett valami nagy, ha 130 kalóriás), de a szám valóban alacsony, ami megfelel annak, hogy keveset ettél... A zöldséglevesek elég kalóriaszegények, egy kocka csoki is elhanyagolható kalóriában, a saláta is... Semmi fura nincs ebben. Egy normál ember a többszörösét eszi annak, amit Te.
2014. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja, es egy alma (52 kcal)
2014. márc. 31. 18:46
 3/7 A kérdező kommentje:
a pogacsa kb akkora volt, mint egy zsemle. hat hogyha ez kevesebb, mint masok etele, akkor szerinted mivel kene probalkoznom, hogy lemenjen 5 kilo? sportolni szoktam, nem teljesen rendszeresen, de heti minimum 3-4 ora.
2014. márc. 31. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha zsemlényi volt akkor szerintem inkább 250 kcal körül.

Amúgy a többi elég reálisnak tűnik, egyik se túl magas kalóriatartalmú étel a kenyeret és a csokit kivéve.

De ne aggódj, még így se ettél sokat, sőt inkább nagyon keveset.

2014. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezeket nehezebben emészti meg az ember, azért nem lehet fogyni tőle.
2014. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt mondod, ezzel nem fogysz? Mióta csinálod? Ilyen keveset enni veszélyes, mert a tested, amennyire tud, alkalmazkodik, az anyagcseréd lelassul, ilyen és ennyi ételből pedig nem kapja meg azt, amire szüksége van, nemcsak a kalóriában van hiány. Rendszeresen így enni nagyon rossz ötlet, ne tedd ezt a testeddel.

Hogy mitől fogyhatsz, azt nem tudhatom, annyira mások az emberek, ami az egyiknek beválik, az a másiknak nem. Van pár általános tanács, de Nálad az alapvető most az, hogy amennyire lehet, egészségesen egyél, lefogyni még lefogyhatsz, de az egészségedet ne rombold. Eszel normális ételeket is, de több kell belőlük.

2014. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindig igy etkezem, anelkul, hogy dietaznek. Egyszeruen nem erzem, hogy tobb kellene. Az emesztesemmel tenyleg van baj, de az foleg azert vsn mert folyadekot sem tudok eleget inni.:/ De igy is 55-56 kilo vagyok 165 centimeterhez. 14 eves lany vagyok.
2014. ápr. 20. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!