Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszert ha azzal kell tápláln...

Tápszert ha azzal kell táplálnom a csecsemőm én veszem meg patikában vagy pl. dmben vagy a gyerekorvos makd eldönti melyiket írja fel és azt kell neki adni?

Figyelt kérdés

Humana 1-est szeretném

Nincs semmilyen allergiás probléma a családban a tejjel.

De ezt megmondhatom a dokinak hogy írja fel vagy pl ha ő úgy dönt milumilt kell vennem?

Hogy működik ez?


2018. júl. 19. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hat ha hasfajos a baba, akkor anyatejesen is az lesz, tökmindegy. Enyém is az volt pedig csak szopott. Én voltam akit töröltek egyébként, nem értem miért....a kérdésre válaszoltam teljesen érthetően és a stílusom se volt különösebben bántó. Biztos faj az igazság.
2018. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne az legyen a szempont, hogy mi a legolcsóbb, mert hosszú távon az lesz a drága. Hasfájás, ilyen csepp, olyan kúp, és nem te szenvedsz, hanem a baba.

Ez ilyen műfaj: úgy kell gyereket vállalni, ha megadod neki a legjobbat, nem csak azt, amire telik.

Miért nem szoptatsz? Ingyen van.

2018. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#12! Itt találod a kérdésedre a válaszod:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Ugyanaz a kérdező. Napok óta feltesz kérdést a témával kapcsolatban csak mindig finomít rajta, hogy ne szedjék cafatokra.

2018. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!