Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4 hónapos babának tapszer...

4 hónapos babának tapszer mellé szükséges vizet adni?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtük a hozzataplalast, almalevet kapott 1,5 kanállal.

Tapszeres teljesen.

Szükséges vizet adni neki?


2018. okt. 1. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Az AR táp mellé kell(het), ha elfogadja.

De mi köze a kérdésnek a hozzátápláláshoz?

2018. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nekem orvos mondta, hogy tápszeres babának kell vizet adni, vagy forraltat, vagy babavizet. Mi adtunk neki, onnantól, hogy tápszeres lett.
2018. okt. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Miért?? Eddig nem adtál?? Ugye ez nem igaz?

Ráadásul nyári baba, nyáron még az anyatejesek is szoktak vizet kapni, nemhogy tápszeres baba.

Gondold csak végig, milyen szomjas lehet egy ilyen sűrű, tejszínszerű tápszer után.

2018. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Anyatejes babának nem kell víz mert az előtej a vízszerű ami a szomjúságra van.

Viszont a tápszeres babának tényleg kellet volna már adnod vizet.

2018. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Mind a védőnő, mind a gyerekorvos azt mondta, hogy nem kell tápszer mellett sem külön itatni a babát, kivéve extrém meleg vagy láz esetén. Az én gyerekem őszi születésű, kezdeketől tápszeres volt, egy-két alkalommal megkínáltam vízzel, de nem kért belőle. Él és virul, négy éves, és semmi baja az ivással.


Viszont a hozzátáplálás elkezdésével el kell kezdeni itatni is. Nyilván ha másfél kanál almalé mellé nem ivott vizet, az nem gond, de ahogy haladtok előre, akkor itasd is mellé.

2018. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En adom Neki pont 4hós kora óta,mert sokkal könnyebben kakil. Elég szorulásos volt minden tipusu tapszertol. Amikor a 6.fajtát probaltuk, akkor vetettem be a vizet, azota sosem volt kaki gond es igy hasfájás sem igazán!:)
2018. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!