Narancs223 kérdése:

Tápszer vagy anyatej?

Figyelt kérdés
Érvek és ellenérvek mit tapasztaltatok, nagyon szorulásos babám most csak tápszert kap, előtte vegyesen kapta anyatej és tápszer, tapasztalatok alapján nálatok volt hasonló hogy az anyatejtől rosszul volt de a tápszertől nem? Lelkiismeretfulldalásom van de most tesztelek egy hetet addig lefagyasztom ami van.

#tápszer #anyatej #szorulásos baba
2019. jan. 26. 11:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a tápszer+anyatejtől volt hasfájás és szorulás, és amikor újra csak anyatejes lett, akkor múlt el.
2019. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Most örülök mert úgy néz ki hogy megoldódott végre sikeeült tegnap pedig torna után volt neki! Lactase comfort cseppet ajánlom mindenkinek😊! Tápszer pótlás sajnos szükséges annyi nincs 😐
2019. jan. 26. 21:59
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a tápszer volt a megváltás, akkor múlt el mindenféle kínlódàs.
2019. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Melyik tápszert használjátok? Hogyan vetted észre hogy az volt ami jó neki? Rosszul volt hasfájós a tejtől vagy szorulásos?
2019. jan. 31. 22:25
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt tapasztaltam, hogy az anyatej+tápszer kombitól fájt a pici hasa, mindig volt szorulás is.

Én ezen a ponton nem adtam több anyatejet, csak a tápszert és rendeződött a helyzet.


Másik babánál pedig csak anyatej volt és nem zavarta, ha egy hétig nem kakilt.

2019. márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!