Narancs223 kérdése:

Ultrahangon kiszűrhető?

Figyelt kérdés
Sziasztok, .. már eléggé el vagyok keseredve hogy a gyermekem az 5. Fajta tápszert eszi,javulást nem látunk sajnos gyerekorvost nem érdekli csak szélcsövezzem váltogassuk a tápszert ez az... magánorvos ajánlására is kiprobáltunk egyet kb tök sűrű kakit tudtam kivarázsolni belöle, gasztrossal telefonon tárgyaltam (sztks) ajánlására a pepti tápszert eszi (sok idő lett volna a bejutás tehát mondta h probáljam ki azt mi lesz,javulást nem látok egyenlőre ezért egy magán klinikára kértem időpontot mert úgy érzem senki se vesz komolyan de oda is 2hét mire tudunk menni... annyira el vagyok már keseredve hogy nincs az ismerettségi körömbe aki ennyire ebben a cipőben lett volna és csak erről tudok beszélni ezen jár a gondolatom hogy segítsek neki, szerintem valami bél probléma lehet, de azzal nyugtatnak hogy akkor sírna folyanatosan meg minden.. tök nyugodt alszik minden de nincs egyszerüen ingere.. sima szélcső hatástalan elötte laevolac szirup vagy kamillateával kell ingerelnem annyira rosszul vagyok ezektöl és tudom hogy akkora fejmosást kapok.ha eljutok a dokihoz hogy borzalom de nem hagyhatom hogy bélcsavarodást kapjon a gyerek,10hetes és az első két hétben volt magától siker.. eljáratom heti 2x tornára én pedig napi 3x tornáztatom minden fürdésnél olajos maszír és lábemelést csinálok neki ha kiveszem testápolóval maszírozom , volt valaki aki így járt? Ultrahangon észreveszIk szerintetek ha baj van? Holnap megyünk ultrahangra de hallottam olyanról is hogy a bélszűkületet csak kontrasztanyagos röntgennel lehet kizárni, köszönöm előre is a válaszaitokat.

2019. febr. 20. 06:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a csípőszűrés ultrahangnál nézték mivel ,fej, has ,ultrahangot néztek és nem 3naponta ultrahangoztatom nem értem miért kell beoltogatni a másikat, tipikus Magyar mentalitás komolyan , ha elviszed az orvoshoz az a baj, ha nem viszed az .......
2019. febr. 28. 09:00
 22/23 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális. Neked elborult az elméd.
2019. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
El, mert szinte csak oltogatást kapok normális válasz helyett....
2019. márc. 2. 01:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!