37 évesen 3. baba?

Figyelt kérdés

Még nem estem teherbe, de gondolkodom rajta.

Ti bevállalnátok?



2019. aug. 1. 14:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én bevállaltam.
2019. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Miben volt más a terhesség , mint az első kettő?
2019. aug. 1. 14:31
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nő. Az egyik csoportban láttam. 47 évesen lombikka. Szóval hajrá 😁
2019. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 35 évesen szülte a 3.-at, és 42 évesen szülte a 4.-et. Egészséges elnőtt lett a húgom is, pedig akkor még nem volt ennyi vizsgálat (27 évvel ezelőtt).


Én 36 vagyok, 6 éves a fiam, nem tervezünk több gyereket. Ha terveznénk, simán szülnék, nem érzem magam öregnek.

2019. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
5%

30 vagyok, első gyerekkel terhes. Őszintén megmondom én nem merném.


Lehet, hogy csak én vagyok ilyen környezetben, de több olyan ismerősöm is van, aki idősebb korában szült és autista a gyermeke :(


Nyilván a fiatal kor nem zárja ki ezt a betegséget és nem is törvényszerű, hogy idősebb korban ez megtörténik, de én 35ig szülök maximum.

2019. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

37 évesen estem teherbe a 3. gyerekkel. Az első kettő 3. ciklusban fogant, a kicsire 2 évet vártunk, közben volt korai vetélés is. A terhességet sokkal nehezebbnek éreztem, fáradtabb voltam, aluszékonyabb. Szóval jobban megviselt. Arról ne is beszéljek (írjak), hogy mennyit aggódtunk, hogy egészséges lesz-e, drága vértesztet is csináltattunk. De ez csak az én tapasztalatom. Minden terhesség más ugyanannál a nőnél is és nyilván nem egyértelműen életkor függvénye. Nekem megérte, mert mindig három gyereket szerettem volna, rossz érzés lenne, ha csak ábrándoznék, hogy milyen jó is lenne, ha lenne a harmadik... A kicsi naaagyon cuki :)

Tehát szerintem: ha gyereket akarsz, vállald. Horror terhesség előfordul nagyon sok fiatallal is. Az életkorod nem indokolja, hogy ne legyen.

2019. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Az autizmus nem függ össze az életkorral, nem gyakoribb idősebb korban, ellenben a genetikai betegségek igen, de azok sem 37 évesen!


A kérdésre válaszolva, persze, simán , van aki ekkor szüli az elsőt!

2019. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
12%
Elsőt szülnék, harmadikat nem.
2019. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%
Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok ( már megtettem amúgy), de eszembe juztott, mennyire lehet reprezentatív a válaszadás. Gondolok itt arra, hogy hány 35-40-es dolgozó nőnek van azbiskolai szünet közepén a gyakorin lógnia, mert érdemben ők tudnának válaszolni.
2019. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Van ideje a gyakorin lógni, ezt akartam írni
2019. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!