Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van ez a megszakításos...

Hogy van ez a megszakításos védekezésnél?

Figyelt kérdés
Ahol így esik teherbe a hölgy ott a férfi elrontott valamit és nem időben szállt ki? Vagy valamikor van előváladék, valamikor pedig nincsen? Ha hosszabb egy aktus nagyobb az esély az előváladék távozására?
2019. aug. 4. 13:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
Én ugy gondolom, hogy igenis védekezési mód. Évek óta igy védekezünk a férjemmel és sosem volt semmi gond. A kezdetektől. Amikor babát akartunk rögtön lett.
2019. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%

Éveken át így "védekeztünk" lànyom apjával, nem volt baj.Amikor meg akartuk, 1 hónapban terhes maradtam.

5 éves élettàrsi kapcsolatban is ezt alkalmazzuk, nincs gond.

Gumit rühellem, gyógyszert nem akarok szedni.

Kérdező, igen, van előváladék, de minimàlis az esély attól teherbe esni.Csak ügyesen kell csinàlni :)


(lökött 3-as voltam)

2019. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%

"Olyan nem létezik, hogy megszakításos védekezés"


Már miért ne létezne. Attól, hogy nektek nem tetszik, vagy nem tudjátok hogy kell, ez is egy védekezési módszer.

17 éves tiniknek az óvszer való, de egy házasságban teljesen jó lehet ez is.

2019. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Előváladék bármikor távozhat az aktus közben,na ezt nem tudja irányítani sztem a pasi.

Volt egy vetélesem,azt javasolták fél evet varjunk,mielőtt próbalkozunk.

3 honap múlva óvszer hiányaban ezt a módszert alkalmaztuk és egyből terhes lettem.

Ennek már 2 éve. Azóta még nem volt részem ilyen véletlenben.

2019. aug. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításos módszernél még a Pharmatex (hormonmentes és recept nélkül is kapható) is jobb, pedig az is silány védekezési módszer.
2019. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%

De attól még így is lehet védekezni, ez is egy módszer. Nem arra való, hogy szinte 100%-ban védjen. Arra ott a gumi és/vagy tabi kombináció.


De arra például tökéletes, hogy egy házasságban ne szülessen 1-2 évente folyamatosan új gyermek. Mert egy egészséges párnak kb ez lenne védekezés nélkül. Megszakítással ennél azért lényegesen kevesebb lesz.


Szóval védekezés, de nem olyan fajta ami azoknak kell akik gyakorlatilag teljesen ki akarják zárni az esélyt.

2019. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
A parmatexnél én százszor jobban bízom a megszakításban.
2019. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!