Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miréna hormonális spirál...

Miréna hormonális spirál levétele után mennyi idő el estetek teherbe? Minimálisan itt is nagyobb esélye van utána az ikerterhességnek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyok a különbségek gyógyszertáranként.

Én 7 évig hordtam összesen kettőt, imádtam. Azért lett levéve a második 2 év után mert babát szeretnénk.

2019. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Az első gyerekünk iszonyatosan gyorsan született és lett egy kis méhszájrepedésem (erről tudtam is), amit akkor fog megműteni az orvos, ha már nem szeretnénk több gyereket. Viszont így nem rakná fel ezt a spirált, úgyhogy gyógyszert kaptam. De abszolút támogatja a Mirénát, nagyon jó azt mondta.
2019. aug. 26. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!