Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok-e már ilyen...

Hallottatok-e már ilyen beágyazódásról?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy volt-e valakinek hasonló vagy esetleg baráti körben és tud-e valamit mondani. Menstruációm volt április 29-május 3, május 30-június 4, a következőnek június 28-án kellett volna megjönnie. Mindig 5 napig tart és pontos. Június 29-én este volt kb 2 csepp. 30-án egy tampont használtam el, a máskori 4-5 helyett, még másnap volt egy pár csepp és kész. Nem gyanakodtam semmire. De.. az elmúlt két három nap alatt furán érzem magamat, fájó bimbók, kidagadt erek hason és cicin is van, cigiundor, hasfelpuffadás, fájó derék és megjön érzés. Ami nagyon korai, mert csak hónap végén kellene. Elméletileg holnap lenne peteérésem. De akkor most mi van? Pár napja csináltam egy tesztet, ami negatív lett, azátn azt olvastam valahol, hogy a pete kóbprplhat pár napig és akkor a vérzés lehet a beágyazódás jele, épp akkor amikor meg kellene jönnie. A hőm 36 fölött van nem sokkal ugyan és sajnos mivel nem vezetem, nem tudom, hogy mire jó ez a 36, de kissé magasabbnak érzem, mint általában. Lehetséges-e, hogy tényleg akkor volt a beágyazódás, hallott-e már valaki ilyenről és ha igen, akkor mikor érdemes csinálnom tesztet? Teljesen össze vagyok zavarodva, egyszerűen nem tudom. És ezek a tünetek, nem beképzeltek, mert igaz, hogy minden álmom egy baba, de pont a múlt hónap volt az, amikor nem görcsöltem rá, mert nem volt erőm. Megköszönök minden választ előre is!
2010. júl. 13. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet terhesség is. egy hét múlva már egy teszt biztosat mond.


de lehet hogy mivel nem jött meg rendesen hormon probléma és az csinálja a ezeket a tüneteket.

2010. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már kimutatná a teszt! Tesztelj és írd meg!
2010. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, várj még néhány napot, és csinálj mégegy tesztet. Kíváncsi vagyok, mi lesz. Írd meg! :)
2010. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmentünk még gyorsan tesztet venni, úgyhogy holnap reggel megcsinálok egyet megint! Próbáltam keresni olyat, amilyenekről itt írogatnak, hogy 10-es meg 20-as, de én itt nem láttam. Mindegy. Holnap majd írok utána!
2010. júl. 13. 19:33
 5/7 A kérdező kommentje:
van egy nagyon halvány csík, én látom! Most várom haza a férjemet, hogy ő is látja-e.
2010. júl. 14. 11:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon halvány, de ha jól tudom az is számít, de néhány nap múlva megint csinálok, átha erősödik.
2010. júl. 14. 11:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy tesztet, úgyanolyan halvány, mint volt. A párom azt mondja, hogy az nem pozítiv. De a fura jeleim még mindig megvannak. Nem valószínű, hogy hormon problémáim lennének, mert nem voltak eddig sem. Márciusban voltam orvoshoz, azt mondta, semmi bajom. A menstruációm mindig úgy szokott megjönni, mint egy pontos óra és ugyanannyi ideig tart. Nem keseredtem el, még mindig várok. A következőnek 28-án kellene megjönnie, azaz nem kellene. Remélem, nem is fog.
2010. júl. 17. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!