Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor eshet egy lány teherbe?

Mikor eshet egy lány teherbe?

Figyelt kérdés
Kérdésem a kővetkező lenne. Jelenleg fiatal párkapcsolatban élek és kicsit agódom. Jelenlegi párom egy fiatal lány még olyannyira hogy első menzesze sem volt. És szűz.14l Aktus is tőrtént de, nem tetem be neki. Mondhatni hozzá érintetem a szeméreméhez és a lyukához. Természetesen amikor elélveztem már jóval elötte ell huzztam. Ez 3 alkalomal tőrtént meg.4 alkalomnál mind ha pár tized másodpercre épp hogy csak be ment volna de egyböl ell huztam onnan azt amit kellet. Szűzeség vérzése nem volt. Ez történt kb fél hónapal ezelött. Esetlehesen terheségre lehet-e gondolni? Bele élvezés egyáltalán nem történt. Esetlegesen szűzhártya át szakadás szóba jöhet ?

#terhesség #Sexuális együtlét
2019. aug. 28. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Ne bánkódj, az nem változtat semmin. Mivel ennyi idősen simán teherbe eshet, ha bizonytalan vagy, húzz gumit. A szűzhártya egyébként nem feltétlenül vérzik, mert nem mindenkinek ép még a szüzessége elvesztésekor, és nem mindenkinek egyforma. Van, akinek sportolás közben reped meg, de észre veszi, mert nem vérzik. És ha ép, attól még nem véd a terhességtől. Tehát védekezni muszáj.
2019. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, miért szexel az, aki azt se tudja mi fán terem ... Vagy legalabb húzna gumit h ne legyen bajuk!
2019. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus alig voltam egy-két évvel fiatalabb a lánynál amikor elcsomagoltam a játék babáim... Nem gondolod, hogy ez kicsit korai? Őszintén... Én nem tudom hogy Te hány éves vagy kedves kérdező, de a lány, főleg mivel még a menzesze sem jött meg, lényegében még majdnem egy kislány (biológiai értelemben legalábbis) . Persze nem az én dolgom, hogy ítélkezzek,hiszen egyikőtöket sem ismerem. Mindenesetre ha várni nem akartok, védekezzetek!! Szép napot! :)
2019. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha megdugták. Nem kizárható a terhesség, hiszen nem tudhatod, mikor készül megjönni az első mensije vagy épp marad el rögtön, mert felcsinálták. Volt már ilyen a világtörténelemben nem egyszer...
2019. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!