Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Ezek alapján

Lehetek terhes? Ezek alapján

Figyelt kérdés

Juli 25-26an volt az utolsó együttlétem, védekeztünk semmi probláma nem lépett fel elvileg. 29.én megjött a menstruációm. Viszont az augusztusi még mindig nem jött meg...6. Napja késik, kezdek nagyon ideges lenni ez miatt.. lehetek terhes annak ellenére, hogy a szex után pár napra rá menstruáltam?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. szept. 4. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy, de ennyi késés után már biztosat mutatna egy teszt.
2019. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Várj, belenézek a varázsgömbömbe...

...igen... már látom...

...egy terhességi teszt körvonalai sejlenek fel előttem...

2019. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két napja teszteltem, ajkor negatív volt
2019. szept. 4. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha két napja negatív volt, szerintem kizárható a terhesség. Én néha néha egy kis késés belefér, de ha rendszeresen előfordul, keress fel egy orvost. Illetve a biztonság kedvéért akkor is, ha mondjuk még egy hétig nem jön meg.
2019. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Azóta gondolom már biztos, hogy terhes vagy-e, vagy sem?!


Nekem is lenne egy kérdésem. A párommal pé előtt 4 nappal voltunk együtt. A pé után 2 nappal annyira elkezdett fájni a cicim, hogy ilyet még sosem éreztem. Megduzzadtak és mintha nőttek volna. Azóta ez elmúlt. Néha kicsit szédülök és fájt a hasam is, de nem folyamatosan. 19-én picit rózsaszínes folt volt a WC papíron. Ma pedig kicsit barnás folt rajta. Holnap kellene megjönnie és most nem tudom mi lehet?!


A testhőm nem szoktam mérni rendszeresen, de tudom, hogy általában elég alacsony (általánosságban 36.2 körüli). Ma reggel 36.8 volt, de napközben csökkent.


Természetesen fogok tesztelni, ha nem jön meg, de már nagyon izgulok és kíváncsi vagyok, mi a véleményetek. Lehetek terhes?


Köszönöm!

2019. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!