Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Minden tunet...

Lehetek terhes? Minden tunet arra utal.

Figyelt kérdés

Július 5en voltunk együtt megszakitva. Azota volt ket menstruaciom ami picit eltert a megszokottol.

Utóbbi nagyon elenk piros hig volt. Azota teszteltem es voltam vervetelen is melyek negativ eredményt mutattak. Jovoheten kellene megjonnie de a legutolsó menstruációm ota elkepeszto rosszulleteket élek meg hanyinger szedules mindennapos hasi enyhe fajdalom, feszültség erzest stb. A legutóbbi mensim után ket nappal voltam huvelyi uhn mely negatív volt.

Egyszerűen nem tudom mi lehrt olyan faradtsag vsn rajtam h folyamatosan le kell ülnöm nem tudok elvegezni szinte semmilyen feladatot. Vervetel alapján gyulladas nincs.


2019. szept. 5. 12:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor írod még ki? A legutóbbi ugyanilyen kérdésedre is kivétel nélkül mindenki megmondta, hogy nem lehetsz terhes. Ezerféle más dolog okozhatja a tüneteidet, amit ki kellene vizsgáltatni. Vagy ha ennyire rágörcsölsz a terhességre, a képzeleted is játszhat veled, és ezért érzed a tüneteket.


A történet, amit olvastál valószínűleg kamu vagy félreértés. Biológiai képtelenség és tele van ellentmondásokkal! Annyi alapja lehet, mintha valaki a te kérdésedre alapozva állítaná, hogy minden teszteredmény ellenére terhes,mert itt olvasta, hogy van ilyen.


Ha ennyire foglalkoztat a teherbeesés, érdemes lenne tájékozódnod róla. Olvass utána, hogy hogyan működik a szervezet terhesség alatt, miért nem lehetsz menstruáció mellett terhes, milyen hormon okozza a tüneteket, és mit mutatnak a terhességi tesztek (megsúgom, az utolsó kettőre ugyanaz a válasz, tehát ha nincs hormon, amit ki lehet mutatni, nem okozhat tüneteket sem).

2019. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnos álterhes vagy valószínűleg.
2019. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A mostani menstruaciom meg meg sem akar jonni es a hasam sem faj :(
2019. szept. 14. 08:06
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy.
2019. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább retardált.
2019. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!