Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inkabb csak kesik? Vagy...

Inkabb csak kesik? Vagy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Most hetfon (23an) kellett volna megjonnie de nem jott meg kis folyasom volt meg hasi gorcsok ahogy szokott de abba is maradt

Viszont hetek ota folyamatosan stresszelek koltozunk stb es folyamatosan gorcsbe a gyomrom ugy stresszelek ez miatt keshet ha igen mennyit? Azt tudni kellhogy a parommal kb egy honapja voltunk ugy szeszualisan egyutt


2019. szept. 26. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Tesztet miért nem csinálsz?

Stressz miatt is késhet.


Ha most azt mondom terhes vagy elhiszed? Vagy ha nem vagy terhes elhiszed?


Csinálj egy tesztet és kiderül.

Ha egy hónapja voltatok együtt az kb előző mensid ideje, nem valószínű a terhesség, de, ha mégis akkor viszont ennyi idő után 100% kimutatja a teszt.

2019. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Késhet stressz miatt.
2019. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Terhességi teszt?

Ennyiből az ezotéria kategóriába is írhattad volna mert nem tudunk jósolni :)

2019. szept. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Ne izgulj én ugyanebben a cipőben jártam. Egy szűk hónapja voltam együtt a pasimmal , és a menstruációm időpontjában semmi nem történt , 5 napot késett , a 3. Nap késésnél teszteltem , 3mp múlva egyértelmű negetív lett . Most 3. napja menstruálok. Szerintem csak a stressz . De biztonság kedvéért ha már legalább 3. Napja késik tesztelj.
2019. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha védekezés nélkül voltatok együtt szerintem simán lehet
2019. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ugyan már, ha csinálna tesztet, nem született volna meg ez a csodás kérdés.
2019. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg valakinek egyszerűbb kérdést kiírni, mint tesztet csinálni? Mit vársz? Ha azt mondjuk terhes vagy akkor ezt hiszed el, ha meg azt mondjuk, hogy nem vagy terhes, akkor meg azt? Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket.
2019. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de borzasztó, ahogy írsz. Ha feláll a gyanú, hogy terhes lehetsz, csinálj tesztet, az majd megválaszolja a kérdésed.


(Amúgy a terhességi teszt 3 mp alatt nem mutat eredményt. A betegtájékoztatóban benne van, hogy hány perc után kell leolvasni.)

2019. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megjott
2019. szept. 27. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!