Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot szedek lassan 2 eve, szeptember 2.an egyutt voltunk a baratommal,elotte a 7 napos szunet utan 2 nap csuszassal szedtem be az elso tablettat,,igy ovszert is hasznaltunk vedekezeskent pluszba. Sajnos elfelejtettem ellenorizni,hogy lyukas volt-e a gumi,pedig mindig meg szoktam nezni. Azota a szunetben rendesen megjott a verzesem,idoben. Kulonosebb tunetem nincs,de mintha 2 napja szurkalna az alhasam,es puffadok is. Teljesen ra vagyok porogve,hogy mi van ha terhes vagyok,valoszinuleg ez az oka annak,hogy tuneteket produkalok. Van ra esely,hogy terhes vagyok vagy csak a stressz miatt vannak ezek a tunetek?
2019. okt. 1. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esély.
2019. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon helyesen használtatok óvszert, amkor szükség volt kiegészítő védekezésre, így nem gondolom hogy baj lehet. Plusz a megvonásos vérzésed is megjött, úgyhogy így együtt szinte kizártnak tartom. Ne stresszelj ennyire rá a dologra, mert mint ahogy írtad is, bebeszéled magadnak az ok nélküli tüneteket.
2019. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a stressz. Nem sok esely van arra h terhes lennel.
2019. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!