Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye a terhességnek?

Mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Ovuláció (09.17) után volt párommal együttlét többször is, az első 20án történt. Tesztet csinaltam 22én, ami még tudtam korai és végül is negatívat mutatott. Tegnap kellett volna megjönnie, de most reggel jelentkezett. Tudom, hogy vannak olyan nők, akik terhesek, de mégis van menstruáció előtte, nálam erre mekkora esély van?? Még van 2 teszt, mikor lenne megfelelő elvégezni?? Azért voltam biztos a terhességben, mert azért csak mindketten fiatalok vagyunk és peteérés után pár nappal történt együttlét....
2019. okt. 2. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy terhes. Felejtsd is el.


Ellőheted a teszteket, de felesleges. Normális menstruáció mellett elő terhesség nincs.


Aki vérzést tapasztal az általában vetél ha terhes, vagy hematómája van, de nem menstruál.

2019. okt. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy a beágyazódás is járhat olyan tünetekkel, mint a menstruáció, én még nem tudnám a kettőt megkülönböztetni.
2019. okt. 2. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódás 17-ei ovulációval 27-29én megtörtént volna.


Egyébként 99,999999%ban teljesen tünetmentes.


Aki mégis tapasztal vérfoltot, annál sem menstruáció jelentkezik, csak egy pici pecsételés.

2019. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Szép napot kívánok!
2019. okt. 2. 08:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy petesejt az ovuláció után 12, max 24 órán át életképes. Tehát, ha valóban volt peteérésed, és napokkal utána voltatok együtt, akkor nem is lehetséges a terhesség.

Ugyanakkor természetesen semmit nem lehet kizárni. Viszont ha menstruálsz, akkor majdnem biztos, hogy nem vagy terhes. A beágyazódás nem jár tünettel, menstruáció jellegű vérzéssel biztosan nem.

2019. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha 17-én volt ovulációd és ez biztos, akkor 20-ai együttlétből nem lehetsz terhes, ugyanis a petesejt maximum 24 órán át életképes.

DE azért én javasolnám, hogy védekezz normálisan ha nem akarsz gyereket, mert a következő kérdésed az lesz itt, hogy mennyibe kerül az abortusz.

2019. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3 nappal ovu után nincs esély teherbe esni.
2019. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
1#: nyilván nem egy megszokott dolog a terhesség alatti vérzés, de nem feltétlenül vetélés. Anyukám a 4. hónapig menetrendszerűen vérzett, igaz gyengébben a szokásosnál - mégis itt vagyok.
2019. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!