Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély rá, hogy terhes vagyok?

Van esély rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Múlt hét végén, vasárnap hajnalban szeretkeztünk a párommal, óvszert használtunk, de történt egy "kis" baleset.

Azonnal mentem a zuhany alá..szinte gondolkozás nélkül.

Az elején egyáltalán nem aggódtam, de ő igen..és az idegesség lassan átragadt rám is. Még aznap este beszéltünk az édesanyjával aki szerint kicsi az esély, de semmi sem lehetetlen.


Nos, az egyik barátnőm édesanyja szülésznő és kedden iratott fel nekem esemény utáni tablettát, escapelle-t.

Ki is váltottuk és a 69.-70.óra környékén vettem be, szóval még pont időben.


A menstruációs ciklusom még nem állt be + PCOS-em van (kezelik). Volt egy nagyon stresszes időszakom nyáron amikor a 38.napon jött meg, tehát számolgattam.


Most vagyok a 34.napon és semmi előjelét nem érzem annak, hogy megjönni készülne a menzeszem. Tudom, hogy késhet vagy hamarabb is megjöhet, de ez a tudatlanság olyan rossz.


5 napja, hogy bevettem a tablettát, a nőgyógyászom (szerdán) csak annyit mondott, hogy ez meghozza a vérzést. Azt viszont, hogy mikor..arról nem mondott semmit. Sok helyen olvastam, hogy 2 - 3 nappal a bevétel után már meghozza a vérzést.


Ahogy számoltam, csütörtökig meg kellene jönnie, az a 38.nap. De ha ez nem történik meg, vasárnap tesztet fogok csinálni.


De mint ahogy írtam feljebb..ez a tudatlanság egyszerűen megőrjít.


17L



2019. okt. 6. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek, tök jó, h van olyan felnőtt, aki nem akad ezen ki, hanem segít.
2019. okt. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A jelenlegi helyzet a következő:

Tegnap délután vettünk tesztet a párommal, x -epilt. Ám este amikor elmentem pisilni, a wc papír minimálisan véres volt.

A vér élénkebb színű volt és olyan.."nyákos".

Aztán az idő előrehaladtával kezdett sötétedni. Mivel nem tudtam, hogy ez most a menzeszem vagy nem..így lefekvés előtt tampont raktam. 4 óra múlva mikor eltávolítottam láttam, hogy a végére barnás színe lett, a mennyisége továbbra is kevés volt. De már több mint 2 órája semmi..

2019. okt. 8. 07:52
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem az escapelle is okozhat "furcsaságokat", elvégre felborítja a hormonháztartásodat...
2019. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
És a teszt mit mutatott??
2019. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Valószínűleg már mindent tudsz.

De én is pont így jártam annyi különbséggel hogy én senkinek nem szóltam (17L) én a barátom és a legjobb barátnőm tudtunk az egészről és mind a ketten hát nagyon meg voltunk ijjedve. én rá 5 órára vettem be a tablettát. Nekem is késett és semmien vérzést nem idézett elő (ugyan ez a tabletta) mikor megjött annyira megkönnyebbültem hogy el sem hiszed. Igen nagyon erős színe volt az elejen de aztán egyre jobban be ált a normális színére. És minden helyre jött. Mi azt a gumit már nem használjuk. Ti is vegyetek mását. Mert nagyon (de tényleg rengeteg) okból elszakadhat(pl:túl szűk, túl száraz vagy, túl "erős" az aktus stb )

2019. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!