Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan hölgyek, párok írjanak...

Olyan hölgyek, párok írjanak ide, akik több mint fél éve próbálkoznak vagy fél év után jött össze a kisbaba. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ki hogyan próbálkozik és mik a tapasztalatok ?

Segítsünk egymásnak lélekben,hát ha tudunk segíteni ezzel a másiknak. Ti hogy élitek meg?



2019. okt. 7. 20:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:

Milyen ez a hőgörbe.... érdekes meg kell hagyni


[link]

2019. nov. 22. 08:03
 42/75 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom peteérés után leeshet a hő, és az ovut követő három napon belül kezd el majd emelkedni a progeszteron termelés hatására.
2019. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a jó görbe, az az előző volt..

2019. nov. 22. 12:42
 44/75 anonim ***** válasza:
Lehet még a következő napokban tovább emelkedik, ha még csak tegnap volt ovud...egyébként teszttel nem ellenőrizted, hogy tényleg megtörtént e?
2019. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 A kérdező kommentje:

Nem sajnos nem volt itthon tesztem.

Napközben nem tudom mennyire számít,hogy felmegy 37 fölé a hőm.

2019. nov. 22. 13:12
 46/75 anonim ***** válasza:
A napközbeni nem számít, mert a hőt rengeteg minden befolyásolja...(nekem most is közel 37 és a ciklus legelején vagyok). Egyébként én is hőmérőztem több, mint félévig, aztán abbahagytam a gyógyszeres stimuk miatt, akkor úgyis az orvos figyelte, hogy mi történik. Most viszont, hogy újra gyógyszer mentes vagyok, lehet újra kezdem én is, meg persze csinálni akarok tesztet is, mert a hőmérőzést nehéz mindig pontosan ugyanúgy csinálni.
2019. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 A kérdező kommentje:
Nekem a doki mondta,hogy hőmérőzzek 3 hónapot, utána mennyek vissza. Még van egy hónap mérés, ha nem jön össze a baba most. Nekem most ez a 7.próbálkoz hónap.
2019. nov. 22. 18:01
 48/75 anonim ***** válasza:
Te mentél dokihoz. És a párod? Annak kellene az elsőnek lenni...
2019. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
Nekünk már a 18. próbálkozós hónap...:( ennyi idő alatt 4 alkalommal volt bizonyítottan ovum...az orvosok, mert többnél is jártam + endokrinológus, semmit se talált nálam, a párom eredménye tökéletes...így csak a tartós (4 év) fogamzásgátló szedésre tudok még gondolni, mint okozó.
2019. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
Hogy alakul a görbéd?
2019. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!