Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek attól még terhes?

Lehetek attól még terhes?

Figyelt kérdés
Október 8.-án voltunk együtt férjemmel, tervezzük a babát.oktober 12.-en volt ovum.együttlet után 3 napig folyamatosan mindtha folyt volna belőlem valami nyakos valami.a melleim már ovu óta fájnak,de nem veszesen. Ma teszteltem. Az-az menzesz elott 1 héttel. Negatív lett,trimeszter tesztel csináltam, elvileg beagyazodastol számított 3 napon belül kimutatja ha az vagyok. Úgy izgulok, idegorlo. Szerintetek mennyi az esély rá hogy az lehetek? Vagy ha az lennék akkor ki kellett volna mutatnia? Köszönöm aki normálisan válaszol.
2019. okt. 19. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Döbbenet, hogy felnőtt nőknek fingjuk sincs a teherbeesés folyamatáról, és így vállalnak majd felelősséget egy másik életért. Majd akkor tesztelj, ha késik legalább 1 napja...
2019. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Egy szex nem próbálkozás, hanem baleset.


10 nap múlva tesztelj, ha nem jön meg. De meg fog.

2019. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Látom itt mindenki csak bunkozni tud, de ez akkor is lepereg ugyanis pozi lett a teszt. 🙂 És anélkül hogy tudnátok sokan mennyit szenvednek hogy sikerüljön ti meg bele is rugtok.. Képzeld nem az első próbálkozás, hanem már a 2.eve próbálkoztunk a kisteson
2019. okt. 21. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!