Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utan teherbeeses?

Missed ab utan teherbeeses?

Figyelt kérdés
Missed ab utan vagyok,hetfon lesz 5 hete h mutottek. Rlso mensim megjott. Kovetkezo peteeresnel probalkozasrol mi a velemenyetek? Kontrollon minden rendben volt,ket hete voltam. Lelkileg ugy erzem felkeszultem ra.😊

2019. okt. 22. 21:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Remelem hamar osszejon a babonk hamar💕
2019. okt. 24. 16:27
 12/14 AkireM ***** válasza:
NEkem is 30 napra jott meg :) en ma vagyok az 5. Ciklusnapon , probalkozni is fogunk mar par nap mulva , nekem rovidek a ciklusaim 23 max 25 nap volt eddig, most a mutet bekavart... remelem sikerul hamar, mert igy olyan szomorkasak a napjaim :( remelem a 7 hetes kismamival is minden rendben lesz!!! Sok drukkk ❤️
2019. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 7 hetes kismama. Sajnos újra missed ab lesz. Múlt hét pénteken még volt szívhang ma már nem volt :(
2019. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem elviekben jovo hetvegen lesz peteeresem. Mar probalkozni fogunk.😁kedves utolso. Nagyon sajnalom😭😭
2019. okt. 27. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!