Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor próbálkoztunk? Segítenén...

Jókor próbálkoztunk? Segítenének? Az első lh tesztes hónapom

Figyelt kérdés
Kedden (22én) Kezdett erősödni a második csík az lh teszten de még nem volt pozitív. Tegnap (24én) egész nap pozitív volt az lh teszt. Ma délelőtt is. Most csináltam egy tesztet este felé és már kezd halvanyodni szóval sztem már negatív. Együtt voltunk férjemmel 20án 23án és ma reggel is. pont jókor voltunk együtt ha jól gondolom ugye?
2019. okt. 25. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól.
2019. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Hajrá! ☺️
2019. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. 🙂 Drukkolok 🤞
2019. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 AkireM ***** válasza:
Szia kerdezo! Irod hogy tobb napszskban hasznalod az ovu tesztet... nekem ez az elso honapom hogy vettem... de mindenhol azt olvasni hogy ugyanokkor csinald mindig este fele... segitsetek nem ertem most h mikor kell... ha pl este nem ugy jon ki a lepes h teszteljek akkor reggeli orakban nem mutat jo eredmeny ? Bocsi hogy ideirtam, es kodzi a valaszt ❤️
2019. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én hamarabb elkezdtem csinálni a tesztet mèg a nem termékeny napok előtt 1-2 nappal h biztos ne maradjak le róla. Nem is volt baj mert naptár szerinti ovu az csak 2 nappal később jött a teszt szerint. Szóval eleinte én is csak napi 1 tesztet csináltam délután 5 körül. Most két napja csinálok napi kettőt mióta elkezdett erősödni a második csík de még nem volt pozi. Azért h lassan mikor lesz elsőre negatív mert akk volt az ovu. Ma már teljesen negatív de pl tegnap délelőtt még pozitív volt de tegnap este 8 körül már halvanyodott és ma délelőtt teljesen negatív szóval tegnap lehetett az ovum nagy valószínűséggel. Remelem tudtam segíteni 😊
2019. okt. 26. 12:34
 6/8 A kérdező kommentje:
*lássam
2019. okt. 26. 12:36
 7/8 AkireM ***** válasza:
Ertem koszonom a valaszt :) azt betartod hogy elotte nem iszol mar? Es 2 oras vizeket kell? Vagy ezse fontos annyira?
2019. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sztem én alapból nem iszok sokat sajnos így nem igazán figyeltem oda erre. Kevesebbet biztos nem ittam előtte mint szokásom. Azért túl sokat sztem ne igyál előtte
2019. okt. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!