Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet de 9 napja késik a menstruációm azóta már menstruáltam mikor együtt voltam a partneremel de most egyszerűen nem jön meg csináltam kettő tesztet de negatív így is lehetséges a terhesség?!

2019. okt. 26. 06:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem téged kérdeztelek hogy kivel fekszel le ! Nekem ,5 éve a párom!
2019. okt. 26. 06:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a tesztek negatívak, nem vagy terhes. Vmi más miatt nem jön meg, talán hormonális probléma miatt.
2019. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg sajnos pedig több éve nem volt ilyen és olyan fizikai munkát végzek ami miatt elvetelhetek féltem a babát ha az vagyok már teljesen ki vagyok akadva eddig 23 27 napra megjött pontosan most még ott tartok hogy a 35 nap.de kettő teszt negatív. Már nem tudók semmit de gondolom lesz válasz hogy doki. El is fogok menni csak sajnos a munka miatt most nem lehetséges.
2019. okt. 28. 03:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!