Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van hogy ilyen fiatalon...

Miért van hogy ilyen fiatalon anya akarok lenni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok (nemsoká 18) es akárhányszor látok egy kisbabát elgondolkozok hogy nekem is milyen jo lenne stb.. Persze tudom hogy nagyon sok nehézségei is vannak de mégis szeretnék.. Ez olyan fura miért lehet?
2019. nov. 17. 11:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gyozkodnek hogy ne akarj gyereket, nem tudom megmondani mi a helyes, de mintha ugy hallottam volna hogy a fiatalon szulo anyak szulik a legszebb gyerekeket.
2019. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11, ez tök hülyeség. Bárkinek lehet szép és "csúnya" gyereke is. Az viszont tény, hogy idővel nő a rendellenességekre az esély, de az 35 felett szignifikáns, addig van a kérdezőnek még annyi ideje, amennyit eddig élt...
2019. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!