Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így van még remény/esély a...

Így van még remény/esély a babára?

Figyelt kérdés
Menstruáció elött 1 héttel lett pozitív az ovulációs teszt. Addig nem volt az. Viszont már 3 napja késik is. De teszt negatív. Van arra esély hogy akkor megfogant a baba és tolódik a menstruáció?
2019. nov. 18. 18:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
Peteérés a következő menzesz előtt 14 nappal van. +- 1-2 nap, de egy hét nem. Tessék utána nézni, olvasni, érdeklődni.
2019. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok. Igen, úgy értettem, ahogy a 10-es válaszoló írta. Bocsánat a zagyvaságért de sietve és telefonról írtam. De a lényeg ugyan az, peteérés 2 héttel a menstruáció előtt van. Szóval még korán teszteltél, mivel 1 héttel a peteérés után lőtted el a tesztet. És tényleg nem rosszindulatból írtam, hogy nézz utána ezeknek a dolgoknak, mert akkor nem pocsékolnád feleslegesen a teszteket, hiszen még nincs is mit kimutatniuk. Nekem is volt már ilyen késői peteérésem. A telefonon a naptár átlagot számol, átlag a 24 napos ciklus nálam, így számítja ki a köv. mensi időpontját. De én is tesztelek ovu teszttel, és most a 16. ciklusnapon lett csak pozitív a tesztem, így tudom, hogy nem a 24. napon esedékes a menstruációm, hanem a 30-on. Neked is kb így kellene kiszámolnod, és látnád, hogy még nem is késik a menstruációd.
2019. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ó értem már. Igazából most először használtam ovu tesztet, első babánál nem, és elsőre sikerült de a második már 6 hónapja nem és mindig azt gondolom vmi bajom lehet. Hát kíváncsi vagyok most már hogy pont most sikerül e így, mert eddig pontos volt 28 napra szóval nem tudom lehetséges e hogy most később lett peteérés.
2019. nov. 18. 21:43
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia! Most csütörtök vagy péntekre nem várod. Most vagy a 10-11 dpo-on.

Jól írták előttem, ha ovutesztelsz akkor számolj rá két hetet és akkora nem várod. Szurkolok :)

2019. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Így van, mióta próbálkozunk össze-vissza van ovum, múlt ciklusban pl a 22. Napon volt, szépen ki is tolódott a menzesz a 36. Napra. Ezért jó tudni az ovu időpontját. :)
2019. nov. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Remélem jó hírrel jövök hétvégén. :)
2019. nov. 19. 14:21
 17/21 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg. De ma csináltam egy tesztet kíváncsiságból, és -
2019. nov. 20. 21:10
 18/21 A kérdező kommentje:
Fura amúgy, mert csinaltam egy expect dmes tesztet van egy második csík de keresztben 😂😂 gondolom hibás 😀
2019. nov. 20. 21:13
 19/21 anonim ***** válasza:
Töltsd fel , meglessük :)
2019. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hogy tudok képet feltenni?
2019. nov. 20. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!