Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ebből mi fog kisülni?

Szerintetek ebből mi fog kisülni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten hétfőn kéne megjönnie. Babatervezés alatt állunk, együtt is voltunk abban az időszakban a férjemmel amikor kellett. Volt pozitív ovu teszt is.

Múlthét óta annyit járok pipilni, mint a fene /inni nem is bírok annyit amennyi kijön :D/, néha görcsölök össze vissza, szúrkál /olyasmi mint a ovu fályások/, hányinger, folyás stb. Teszteltem tegnap előtt de negatív lett.

Légyszives ne offoljatok.

Köszönöm előre is a válaszokat :)



2019. nov. 20. 08:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9es, nekem most pont ez van. Egyik nap több másik nap kevesebb, de igen, olyan mintha bepipiltem volna.

8as, igen jó a meglátásod, soha nem voltam terhes. :)

Beképzelni nem képzelek be semmit, mert így érzek akkor is amikor nem figyelek.

De azért köszönöm az éépítő kommenteket :)

2019. nov. 20. 11:40
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, mi nem mondtuk h biztos nem vagy terhes! Csak azt, h ha az is vagy, ez meg biztosan nem annak a tunete!!!!
2019. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi 12es :) Nem is rosszindulatból "mondtam" amit mondtam /írtam/ :)

Csak tényleg annyi rosszindulatú ember van, hogy az valami eszméletlen én meg sajnálom hogy nem ismerem a terhesség a mensi és bármilyen tünetet, mert 15 év fog.gátló szedése alatt nem nagyon Volt semmi tünetem. Valahol bánom is meg nem is a sok éves gyógyszerezést.

2019. nov. 20. 13:23
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez a kategoria pont nem a rosszindulatrol szol, hanem leginkabb arrol, h kb 100% egyertelmu teszteket tesznek fel: a legtobbje negativ, egy reszuk meg kb hencegni jon a pozitivval.

Amikor terhes leszel, azt erezni fogod, egyreszt hamarabb lesz vszinu pozitiv teszted, mint tuneted, masreszt meg nem fogod osszekeverni semmivel..

kivanom h sikeruljon! De addig is inkabb kimeld meg magad a gyik kerdezoskodestol.

2019. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik terhességi tünetet a hcg nevű hormon okozza, terhésségi teszt is hcg hormont mutatja ki a szervezetben. Szóval igen, előbb lesz egy halvány pozitív terhességi teszted, mint hogy bármi tünetet érezhess. Egyébként nekem az első jelek az aluszékonyság és a mellbimbó érzéknység volt. :)
2019. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja, és nagyon korán teszteltél, a tegnap előtti negatív tesztnek nincs semmi jelentőssége még! Jövőhét hétfőn tesztelj.:)
2019. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!