Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babavárása, csalódottság,...

Babavárása, csalódottság, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ez az első éles hónapunk. Dec. 15.-re nem várom. A férjem már teljesen kivan. Azt mondta ő nagyon csalódott lesz, ha nem sikerül és személyes kudarcként éli meg, hogy az ő hibája,hogy nem tud gyereket nemzeni. Hogy tudnék neki segíteni? Félek hogy a karácsony is tönkremegy emiatt. Mondtam már mindent, de nem segít.

Tippek, tanácsok azoktol akik végigcsinálták ezt?


2019. dec. 2. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Minek ilyenen gondolkodni? No comment..

Gyereket nem így kell gyártani.

Nekünk egyetlen alkalomból lett a már 1 éves lányunk, de ez kb a legritkább.

A legtöbb ismim fél évet minimum próbálkozott, és rengeteg olyan van akinek 3- 4 év volt. Ez nem verseny.

2019. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, én ezt pontosan tudom!És neki is elmondtam már, de nem érti meg. Egyszerűen attol fél,hogy van vmi baja, nem képes gyereket nemzeni. :(

Annyira rágörcsöl erre...és sajnálom őt,mert nagyon szeretem s rossz így látni.

2019. dec. 2. 10:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha ettől fél, akkor miért nem megy el egy kivizsgálásra? nem görcsölni kell, hanem tenni ellene, ha van valami baj. Ha meg nincs, akkor minek görcsölni? Ha meg dec 15-re nem várod, akkor pont mostanában van az ovud, nem? Hát hajrá!
2019. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a férjed is és te is rettentő mód túlkomplikáljátok a dolgot. Az első hónap felénél jártok, még lehet a megtermékenyítés sem történt meg, ha hosszabb a ciklusod. És már most azon rágódtok, ami még meg sem történt. Sokaknak előfordul, hogy mindkét fél teljesen egészséges, mégis évekig nem jön a gyerek. Ti meg az első hónapban már drámáztok. Ez legyen a legnagyobb problémátok, hogy nem sikerül az első hónapokban, komolyan. Nekünk pl a 3.-ban sikerült, mégis 11 hetesen elment. Nekünk is az átlaghoz képest korán sikerült, mégsincs gyerekem. Szóval annyira feleslegesen rágja magát a férjed, mert a 9 hónap alatt annyi mindenen lehet majd stresszelni, hogy nem igaz. Ha már most ezt csináljátok, amikor még meg sem fogant a gyerek, mi lesz később???
2019. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a férfjed, bocsi...
2019. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kísérd el a férjed pszichológushoz, és amíg nem jár terápiára ne is próbálkozzatok, egy gyereknek normális mentális légkör kell.
2019. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjel már. Első hónap, ha teljesen egészségesek is vagytok akkor se valószínű hogy osszejon. Parod meg nokomment
2019. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi teljesen egészségesek vagyunk mindenfele vizsgálat alapján 2 éve mégsem történik semmi. Szerintem rá értek aggodalmaskodni. Viszont ferjed nyugodtan elmehet egy sperma vizsgálatra, hamar megvan és megnyugszik.
2019. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég rossz a hozzáállásotok,ha már az első hónapban ilyen dráma kerekedik egy esetleges sikertelen ciklusból.Elmehet a párod sperma vizsgálatra viszont arra is készülj, hogy ha neki papírja lesz a termekenysegerol, akkor a szemébe onnantól minden sikertelen hónap egyedül a te hibád lesz 🙄 Inkább uljetek le és beszelgessetek sokat na meg ne dramazzatok azonnal.
2019. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!