Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így is terhes?

Kucieszti kérdése:

Lehetek így is terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! . Utolsó teljes mértékben számolható menstruácios vérzésem October 2ö. Án volt minden a rend szerint ment megvolt erősen 5 napig napra pontosan amikor kellet (mindíg 30. ik napra jön meg) most novemberben teszteltem egy halvány pozitívat 4 nappal a menstruációm előtt 5 nappal, ne kérdezzétek miért csak úgy éreztem hogy ezt a tesztet meg kell csinálnom. Szoval meg kellett volna jönnie November 25. én de helyette 22. én jött meg fele annyira sem mint szokott 2-3 tisztasági betéttel elvoltam egész nap és én általában 3-4 normál betétet szoktam használni.3-4 napig tartott normálisan aztán 3 napig csak barnázás . Aztán vártam pár napot, na megint egy halvány pozi teszt. Vártam megint 2 napot megint csak HALVÁNY pozi. Semmi erősödés. (Van amugy egy 18 hónapos kisfiunk szóval végigment már egy egészséges terhességem. ) Sosem tapasztaltam még ilyet nagyon szeretnék már egy második babát és nagyon sokszor volt pozitív tesztem is és megjött rá 1-2 napra ahogy közöltem a hírt a párommal minden alkalommal megrázott minket és még egyet nem akarok közölni amíg nem 100%! Amúgy a tüneteim végeláthatatlan álmosság akár mosogatás alatt is be tudnék aludni, hányinger kb óránként speciálisan olajos ételekre, szédülés, megérzem hogy bekakílt a kisfiam méterekről. Mielőtt írjátok tudom mennem kell orvoshoz! Én csak azt akarom tudni hogy tapasztalt e valaki ilyet mi lett a végeredmény? Lett baba? Egészséges?
2019. dec. 9. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Progeszteron hiány miatti korai vetélés. De persze ez csak tipp, már rég orvoshoz kellett volna menned, ha (ahogy írod) “nagyon sokszor” előfordult már.
2019. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyesmi, hogy megjött 3 nap késéssel pozitív tesztek után, de kevesebb volt a mennyisége. Nem is foglalkoztam vele többet. Aztán egy hét múlva megint azt hittem, hogy megjött, de csak pár csepp volt és egyik oldalt jól begörcsöltem. Kiderült, hogy méhen kívülim volt. Ez persze nem azt jelenti, hogy neked is méhen kívüli van, mert sok embernek megjön a terhesség elején, de az orvost tényleg nem kellene halogatni, hogy kizárja az esetleges problémákat.
2019. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziaszstok .

Igen tudom buta voltam.

De màr megyek Hètfőn.

Kiderül mi újsàg van "odabent"

2019. dec. 19. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!