Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk, akik most...

Hányan vagyunk, akik most kezdtek új ciklust "baba projekt"-ben?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok,milyen praktikákat próbáltok?

2019. dec. 9. 13:56
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/168 A kérdező kommentje:

Ugye? Én is... nem értem.


Szia E! Azzal még várj! Pár napot valahogy bírj ki, tudom iszonyat nehéz, de próbáld meg. Ha végképp nem megy, 10eset vegyél és holnap reggel tesztelj.

2019. dec. 13. 13:54
 62/168 anonim ***** válasza:

AkireM

Az h valakinek ténylegesen van peteérése azt csak uh követéssel lehet 100 %san igazolni. Van olyan eset is h a pozitív lh teszt ellenére sincs pé persze az ritkább. de mint mondod neked nem mutatta még az lh teszt sem h lenne ovud és nekem rövidnek tűnik a 23 napos ciklus is. Sztem érdemes lenne ezzel a nincs pé-vel orvoshoz fordulnod.

2019. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/168 anonim ***** válasza:
Ja és VE voltam
2019. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/168 AkireM ***** válasza:

Koszi VE a valaszt!

Azon gondolkodtam neme a teszt rossz amit vettem ezaz one step fele es rosdzakat is olvastam rola persze meg ugyanannyi jot is..

az elso vetelesem utan en kilettem vizsgalva es nalam minden oke hormonokis jok ... jovore a parom kovetezik egy sperma vizsgalattal aztan ujra en ha vele minden oke...

csak aza fura nagyon h mindig kiszamolom a feltetelezheto ovu napjatol a 14 napot es ugy jon meg mindig ... ezert is gondoltam h csak van pém... de mar nemtudok semmitsem :/

2019. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/168 anonim ***** válasza:
54%
Igen lehet előbb érdemes más tesztet is kipróbálni hátha ott volt a baj. Én facelle lh tesztet használtam. Nekem tökéletesen mutatta az ovut. Ha pedig az se válik be akk tényleg menj orvoshoz. Én ha másért nem is de a rövid ciklus miatt mert nekem az rovidnek tűnik. Vagy az előző terhesség is ilyen rövid ciklus mellett jött össze?
2019. dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/168 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó válaszoló, te hogy használtad a tesztet? Délután csináltad őket? Most akarok venni én is Facelle LH tesztet, de ilyet még nem használtam.
2019. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/168 anonim ***** válasza:
70%

Délután használtam eleinte 5 körül. Mikor már kezdett erősödni a második csík akkortól delelott meg délután is csináltam tesztet h pontosan be tudjam lőni az ovut. Így el is csíptem mert két napig volt full pozi és harmadnap délelőtt már negatív volt.

VE

2019. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/168 AkireM ***** válasza:
54%

Igen mindig ennyire rovid volt 13-14 eves korom ota ...

Viszon kovi ciklusba enis a facelle lh tesztet akartam venni, igy meg vegkepp hogy teis azt ajanlod :) viszont igy hogy reggel es delutan is teszteltel , akkor 2 dobozt vegyek?

2019. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/168 anonim ***** válasza:
77%

Igen nekem két doboz kellett.

VE

2019. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/168 anonim ***** válasza:
54%
E vagyok. Csináltam egy 25-ös tesztet de negatív. Hétfőre vagy keddre nem várom. Szerintetek korai volt a tesztelés?
2019. dec. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!