Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk, akik most...

Hányan vagyunk, akik most kezdtek új ciklust "baba projekt"-ben?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok,milyen praktikákat próbáltok?

2019. dec. 9. 13:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/168 anonim ***** válasza:
91%
Sziasztok! Én is csatlakoznék. Nekünk ez volt a harmadik próbálkozós hónapunk, de úgy érzem most se sikerült. Pedig ebben a hónapban ultrahangon voltam másodikán és egy 20 mm-es tüszőt látott a doki. Este együtt is voltunk. Jövő keddre nem várom.
2019. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/168 A kérdező kommentje:

Csak ügyesen akkor ma este Zs! 😉😊


Nekem is van már gyerkőcöm, nem is egy. Három. Pont ezért a legtöbben "hülyének" néznek, mit akarok még én egy gyerekkel... de ez nem attól függ, hány gyereked van... ha vágysz még rá, mindegy, az érzés ugyanaz. Vagy még rosszabb, mert pontosan tudod, milyen örömöket ad egy baba. 🥰 31 éves vagyok, a gyerekek pedig 8, 5, 5. Egy lány és a két fiú.

2019. dec. 9. 17:47
 23/168 anonim ***** válasza:
67%

Jelenleg három hónapja próbálkozunk, most vagyok a ciklusom 3. napján, általában 27-28 naposak (+- 1/2 nap) Egyelőre nincs praktika, csak nem védekezünk.


(Előző párommal kereken 3 évig próbálkoztunk, vele nem jött össze, utólag úgy vagyok vele, hogy nem is baj..)

2019. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/168 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen egyetértek kérdező. 🙂 nekem a kiscsaj 4 éves lesz, a kisfiam 21 hónapos. Én 30 éves vagyok. 🙂 Lehet hülyén hangzik, de én ezt az izgulós, várakozós időszakot is szeretem 😀 Persze a csalódás ciklus végén nagyon rossz, de hát ez ezzel jár. Az is jó, hogy egyre jobban megismerem a szervezetem, ciklusom. Hajrá mindenki! 🙂 Zs
2019. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/168 anonim ***** válasza:
73%
Én vagyok az akinek missed ab-ja volt. Nekünk is első baba lenne és 28 éves vagyok. Úgy vagyok vele h januárban elmegyek egy hormon panelre megnézni minden rendben van e. De remelem csak az van a háttérben h idő kell még nekem akár ha csak lelkileg is. Mert jelenleg így érzem úgy tudok túl lenni ezen ha újra teherbe esnék
2019. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/168 anonim ***** válasza:
67%
16-os vagyok, mi is negyedik babát szeretnénk, csak én már 39 leszek hamarosan. Mi last minute babára gyúrunk, eddig sajnos sikertelenül.
2019. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/168 A kérdező kommentje:

Tudjátok fura, mert hiába vannak már gyerekeim, ez az első, hogy "próbálkozunk." Ez nekem új. Az első gyetkőcöt terveztük, de úgy voltam vele, minimum 6 hónap, majd összejön. Erre elsőre sikerült. Az ikrek meg ugye meglepetés babák voltak, a naptáras "védekezés" mellett. 😅 De igen, maga az egész olyan izgalmas, bár amikor megjön, nagyon rosszul tud esni. De kb 2 nap, összeszedem magam és új reményekkel nekilendülünk a hónapnak. Ez a "last minute" nagyon jó elnevezés!. 🥰 De biztos nektek is sikerül, csak 30 felett több idő kell neki sajnos általában.


21es! Ne add még fel, lehet sikerült!!!


25ös! Sajnálom, ami veled történt. De ne szomorkodj, tudom ez sablonos, de én hiszek benne, hogy minden okkal történik. Kárpótol a sors még titeket! Csak ne add fel.

2019. dec. 9. 19:06
 28/168 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok!

Nekünk ez a 2. próbálkozós hónapunk, most vagyok a 13. napon. Első baba lenne. Annyira jó lenne ha összejönne. Szurkolok mindenkinek!

A

2019. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/168 anonim ***** válasza:
91%

13-as vagyok.

Nekünk második baba lenne. Van már egy 6 évesünk.

Szóval tesóra gyúrunk. Új hónap, új remények.

Próbálok pozitív lenni, a férjem kicsit szomorú lett ,hogy ma megjött.

De nem adjuk fel!

R

2019. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/168 anonim válasza:
91%
3. gyereket tervezzük, még szoptatok, második próbalkozós hónapunk, 27. Napon vagyok, viszont csak a 6. dpon. Nem tudom mikorra nem várom, elég összevissza jelenleg a ciklusom. Hétvégén tesztelek, ha addig nem jön meg 🙂
2019. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!