Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk, akik most...

Hányan vagyunk, akik most kezdtek új ciklust "baba projekt"-ben?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok,milyen praktikákat próbáltok?

2019. dec. 9. 13:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/168 anonim ***** válasza:
7%

Sziasztok


Ki pontozgat le még ebben a témakörben is? Miért lettem 50 százalékos? Itt úgy gondolom kötetlen a beszélgetés, nincs hasznos és nem hasznos válasz.. mire jó ez?



K

2019. dec. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/168 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Igazából első komolyan próbálkozós hónap. Eddig csak nem védekeztünk. Múlt hónapban 1 napot késett az amúgy évek óta pontos 28 napos mensim és olyan csalódott voltam a negatív teszt láttán, h eldöntöttük hogy szilveszterre pozitív lesz az a teszt. 😊 kb. dec.14-15 peteérés és 29-re nem várom 🤞😀

2019. dec. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/168 anonim ***** válasza:
70%
Valami nagyon kiégett nőszemély lehet, aki még itt is lepontozgat..😀 Remélem ettől jobban érzed magad drága! 😀 Zs
2019. dec. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/168 anonim ***** válasza:
0%

Fuu úgy izgulok.. vagy a 10vagy a 13. ciklusnapon volt ovum (10nél tojásfehérjés nyák a 13nál meg pici barna maszat ami utalhat tüszőrepedésre)


18.án megyek vissza az orvoshoz a vérvétel eredményemmel, aznap reggel csinálok egy predictort vagy facellet (10-13dpo lesz)


De valahogy most biztosra veszeü hogy sikerült. Eddig egyszer volt ilyen érzésem, akkor kémiai lett a vége sajnos


Remélem most lesz karácsonyi meglepi😁😁😍

2019. dec. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/168 anonim ***** válasza:
0%
K voltam
2019. dec. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/168 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit! Mondjuk fel se, ez inkább itt beszélgetés szerintem. Akinek nem jó itt, inkább ne írjon, de ne pontozzon le senkit. Mint fentebb írtuk, nem vagyunk egyformák, és így a jó.



De jó, hogy ennyien vagyunk! Reméljük sok karácsonyi és újévi baba lesz! 🥰 drukkolok mindenkinek!!!

2019. dec. 10. 08:38
 37/168 anonim ***** válasza:
70%

Örülök hogy összejöttünk ennyien és megosztjuk egymással a tüneteinket, bánatainkat, örömünket :)

Hogy vagytok? Érezték e bármit is?

Legszebb karácsonyi ajándek lenne mindenkinek :) es reméljük sok két csíkos reszt lesz :)

21-es voltam E!

2019. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/168 anonim ***** válasza:
71%

9 hónap második gyerekkel. Első se volt könnyű! Nincs praktika!

Peteérés körül vagyunk együtt meg mikor jól esik.

2019. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/168 anonim ***** válasza:
54%

Én vagyok a missed ab-s. Am akk legyek VE 😃 annyi most a megfigyelésem h lassan egy hónapja kezdtem el szedni az e vitamint és szerintem hatásos mert az előző mensim nem volt vmi sok. Lehet nem volt túl vastag a méhnyálkahártyám h megtapadjon a baba eddig. Műtét soran azért elvékonyodott. Most remelem így 4 hónappal a műtét után vissza erősödött. Ezért is szedem az e vitamint pluszban. Jaj nagyon remelem hamarosan beköszönt újra a két csikos teszt 😊 mindenkinek megy a drukk! 😊

Ja igen nem tudom kinek nincs jobb dolga mint h itt minket lepontozzon... de nem tudok erre mást mondani mint h egészségére...

VE

2019. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/168 A kérdező kommentje:
Nekem még a peteérés is messze van sajnos, de ebben a hónapban azon leszek, hogy ne stresszeljek rá annyira, mint múlt hónapban... tankönyvi példa lehettem volna... bebeszélt tünetek... feszt tesztelgettem... rémes. Azért így karácsonykor egy fokkal jobb lesz, mert jövő héttől meghalni se lesz időm, hátha segít ebben.
2019. dec. 10. 12:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!