Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk, akik most...

Hányan vagyunk, akik most kezdtek új ciklust "baba projekt"-ben?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok,milyen praktikákat próbáltok?

2019. dec. 9. 13:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/168 anonim ***** válasza:
54%
Hat nekem gyanús. Két nap múlva ha nem jönne meg én csinálnék újabb tesztet. Nekem szürke a második csík. Nem mondanám pozinak
2019. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/168 A kérdező kommentje:
Ez pont a határon mozog: vagy száradási csík, vagy korai pozi. Úgy is ismételsz, és akkor kiderül. De a kontroll csík is elázott kicsit. Fura nekem.
2019. dec. 12. 21:53
 53/168 anonim ***** válasza:
54%
[link] csatolok egy másik képet is én nem tudom eldonteni de megismetlem holnap.
2019. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/168 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez rózsaszín és két csík van. Mindenképp ismétlést kíván 🙃🤗


K

2019. dec. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/168 anonim ***** válasza:
69%

Na a második képen már pozitívnak tűnik 😊 ismetelj ma holnap

VE

2019. dec. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/168 AkireM ***** válasza:
54%

Sziasztok en mar irtam az elsok kozott, en vagyok pont egy ciklusnapon a kerdezovel:) most kicsit reszletezem a hatterem, nekem amiota mensitek 22-23 naposak a ciklusaim fiatalkent nagyon zavart , de most mar inkabb orulok mert hamarabb tudunk probalkozni is :) ovum is altalaba a 8. Nap korul van, illetve a tunetek alapjan gondolom, ami mindig rendszeres a tojasfeherjes nyak meg a cicibimbo fajdalom.

Mar van egy fiam 9 eves az elozo hazassagombol, aztan ujra szerelembe estem es 2017 be sikerult is a baba majd 8 heten leallt a szive :( missed ab.

Aztan csak iden jott ossze majusba a teso, aki down koros lett :( szivem szakadt meg :( nyaron meg lellett szakitani a terhesseget , sulyosan beteg is volt a szive :(

Nagyon nehez ezen tullepnem, mar probalkozhatunk is ez lesz a 3. Honapunk , viszont probalom a gyaszt is elengedni mert igy nem is jon ossze ha lelkileg ossze vsgyok esve viszont ugy erzem, hogy akkor tudnek csak megnyugodni ha pozitivat tesztelnek...

Viszont lenne egy olyan kerdesem hogy hogy lehet eszre venni hogy abban a ciklusban nem volt peteeres?

Netrol rendeltem lh tesztet es nagyon csalodott vagyok mert napi 2x is csinaltam es sose jott ki rajta 2 csik meg halvanyan se... viszont a mensi napra pontosan negjon... illetve ahogy az ovut tapasztalom hozzaadok 14 napot es akkor jon meg... ugyh nem ertem mi lehet ... nektek volt mar ilyen hogy nem mutatta ki?

2019. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/168 A kérdező kommentje:

Ezen a képen már tényleg rózsaszín!!! Szorítok!!! 😊


AkireM! Nagyon sajnálom, ami veletek történt! Lelkileg sokkal erősebb vagy, mint hiszed! Ennyi rossz után mégis itt vagy és harcolsz, hogy lehessen még egy babád. Le a kalappal minden nő előtt, aki ezt átélte!!! Sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, én még ovus tesztet sem használtam soha. Általában érzem, és az App is akkor írja. De ha most se jön össze, lehet kipróbálom. Sokat nem vesztek vele.

2019. dec. 13. 09:20
 58/168 anonim ***** válasza:
54%

E vagyok. A teszt szerintem is pozi :) gratula :)

25. ciklus napon, ovu utani 11. napon vagyok. Továbbra is van folyásom néha görcsök meg megjön érzés. A hőm 0.8 tizeddel magasabb mint mensi első napján. Csak 25-ös tesztem van, szerintetek azzal mikor teszteljek? Mensi előtt 1-2 nappal?

2019. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/168 A kérdező kommentje:

[link]


Nézzétek milyen jó kis cikket találtam és az utolsó "szösszenet" kicsit meglepett.

2019. dec. 13. 09:49
 60/168 AkireM ***** válasza:
54%
Valoban erdekes amit irtak... eddig az ellenkezojet hallottam mindenhol...
2019. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!