Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
21-re vártam ,napkozben sokszor van hanyingerem. Dohanyzom,de most egyaltalan nem kivanom. Mellem neha erzekeny. Holnap tesztelek,de izgulok picit. Nem terveztuk,de ha esetleg ugy alakul akkor megtartjuk a picit.:)
2019. dec. 26. 20:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es allandoan sirhatnekom van. Van egy 20 honapos kislanyom ,igy eleg nehezek a mindennapok. Lehet ez is kozre jatszik..
2019. dec. 26. 20:36
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha védekeztetek, akkor nem vagy terhes. Ha nem, akkor lehetsz, persze.
2019. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már ennyi késésnél bármikor tesztelhetsz! 🙃
2019. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

Én a nemre voksolok, mert megszakítással nem sok esély van, ha a férjed el nem rontotta.


Kívánom, hogy úgy legyen, ahogyan szeretnéd :)

2019. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megszakítással is sok esély van rá. Ismerősömék megszakítással védekeztek, most ikrekkel terhes a csaj...

Tesztelj mindenképp. Én is onnan tudtam biztosra h terhes vagyok a teszt előtt, hogy a cigi füstjétől is hányni tudtam volna pedig nagy dohányos voltam.

2019. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A sok abszurd. Ha peteéréskor vannak együtt, és nincs megszakítás, akkor van 20%.

Szóval ha tényleg megszakítás volt, akkor ehhez képest nagyon kevés.


Persze nem lehetetlen, bárki elhibázhatja, stb.

2019. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjott,es elkezdtem a fogamzasgatlot szedni! Koszi az ertelmes valaszokat,bar latom toroltek nehanyat..
2019. dec. 27. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!