Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor az orvosoknak se...

Most akkor az orvosoknak se lehet hinni?

Figyelt kérdés
Ha egy srácnak megmondják h kb 0% az esélye hogy természetes uton gyereke legyen és mégis pár honap alatt összejön??(meg korábban is összejött,igaz az évek alatt)
2020. jan. 5. 09:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
kizárt h nem övé a gyerek;)
2020. jan. 11. 14:15
 12/14 A kérdező kommentje:
akiknek a doki jóslata ellenére összejött,gratulálok...a dokikrol meg akkor ezek után megvan a véleményem.
2020. jan. 11. 14:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Nézd, nem kell leírni őket, hanem egyszerűen csak arról van szó, hogy ez olyan ágazata az orvostudománynak, ami még nincs teljesen tisztázva, folyamatosan kutatják. Csak az a fontos, hogy naprakész legyen az orvos a legújabb kutatási eredményekkel és kezelésekkel. Sajnos olyan problémák is vannak, amire még ők sem tudják a választ, hiába keresik. Rengeteg olyan folyamat van itt, amit nagyon sok dolog befolyásol, így senki nem tudja megmondani a pontos okát (mégis az orvos áll hozzá legközelebb, nem pedig az önjelölt internetes "kutatók").
2020. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, természetesen én sem úgy értettem, hogy egy orvosra sem szabad hallgatni, mert majd a gyik. közönsége megmondja a tutit. Csak azt gondolom, hogy nem feltétlenül kell minden orvos minden egyes szavát feltétel nélkül kőbe vésett örökigazságnak venni. Főleg, ha az adott orvos mondjuk idős korára nem képezte tovább magát, nem jártas a legújabb kutatási eredményekben. Nekem már az is gyanús volt annó, hogy egy uh után hogy van mersze ilyet kijelenteni egy orvosnak, hogy tutibiztos nem lesz itt gyerek, nem kell védekezni.. Ha rá hallgattam volna és becsúszik a nemkívánt terhesség, akkor mi van? És mi van azokkal, akik ilyen tanács után az orvosra hallgattak, majd mehettek abortuszra? Szóval nem kell leszarni, amit az orvos mond. De ilyen szélsőséges kijelentéseket érdemes fenntartással kezelni.
2020. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!