Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt valaki ugyanígy? Nem...

Járt valaki ugyanígy? Nem várt napon (azaz ma) nem jött meg. Egy hete érzek terhességi tüneteket. Rendszeres és 29 naoos ciklusom van. Többi lent.

Figyelt kérdés

Január 7-e óta olyan érzésem van mintha meg kéne jönnie. Feszül a mellem, bizsereg a mellbimbóm körül, sokat járok pisilni, "lázasnak" érzem magam. Mintha melegség lenne rajtam, puffadt a hasam is. Mégis negatív a tesztem. Azonban allandóan olyan érzésem van, mintha megjönni készülne. A hüvelyváladékom enyhén rózsaszín.

Szeretnénk babát, de nagyon bizonytalan vagyok. Ez a rózsaszín dolog elbizonytalanít. Mi lehet ez? Nektek is így kezdődött? Várjak még a teszteléssel?


2020. jan. 15. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem meg fog jönni. Több hónapot lezongoráztam ugyanigy,mindig azt gondoltam végre sikerült.Aztán rózsaszínes lett a wc papír és pár órán belül meg is jött. Ettől függetlenül én nagyon drukkolok neked. Mig nem jön meg van remény.
2020. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szombatig nem jön meg, akkor tesztelj, addigra már valószínűleg kimutatná. Akkor is normális és előfordulhat késés, amikor egyébként pontos a ciklusod, most úgyis influenzaszezon van, simán lehet, hogy megfáztál kicsit vagy csak a stressz, izgulás, az is tolhat rajta.
2020. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nagyon szeretnénk a picit.

A pici rózsaszín folyás miatt már folyamatosan ellenőrzöm magam. Még nem látszik a papíron pisilés után, csak ha benyúlok a hüvelyembe. Lehet hülyén hangzik, de mensi előtt egy nappal már szokott latszani, hogy valami készül. Most nagyon pici látszódik csak a kezemen. Már rá vagyok feszülve a baba dologra. Régóta küzködünk már vele.

Eddig ez a leg reménykeltőbb, de nagyon félek, hogy meg fog jönni. Miközben fent a méhem környékén is érzem a szurkálásokat.

2020. jan. 15. 15:02
 4/17 A kérdező kommentje:
Első hozzászóló! Én is nagyon drukkolok neked :)
2020. jan. 15. 15:03
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a menstruacio folleg ha mar lasaan kezdesz verezni... ;(
2020. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy terhes vagy. Sőt, ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy tuti nem vagy terhes.

A terhességi tüneteket a hcg nevű hormon okozza, tehát ha terhességi tüneteket érzel, akkor pozitív már a terhességi teszt. Amit te január 7-e óta érzel, azok PMS tünetek, a rózsaszínes folyás pedig enyhe vér, szinte 100 százalék, hogy menstruálni fogsz.

2020. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehetnek terhességi tüneteid, ha negatív a teszt. Ahogy írták már előttem is, ha nincs hcg, nincs tünet.
2020. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Aha en ilyen tunetekkel terhes voltam csak mi nem akartuk

Ne nyulkalj! Az tuti nem jo

2020. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
HCG nélkül nincs tünet.
2020. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Penteken tesztelek, aztán irok mi lett.
2020. jan. 15. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!