Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A párommal a decemberi hónap szinte minden napján lefeküdtem védekezés nélkül, bennem is ment el mindig.

Szeretnénk babát is, 2 nap múlva kell megjönnie.

Mennyi esély van rá hogy összejött?

Rendszertelen a menstruációm, minden össze vissza jön meg.. egyik hónapban 35 napos a ciklus utána már 45 és 47 naposak.

21/L



2020. jan. 20. 13:34
 1/7 anonim válasza:
80%
Előkapom a varázsgömböm és megmondom. Hóóóókuszpóóókusz, csiribi-csiribáááá....nem vagy az.
2020. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

nekünk azt tanácsolta az orvos, hogy 3 naponta legyünk együtt bár én 5 napra emlékszem, de párom állítja , hogy hármat mondott..:D

na mindegy szóval a lényeg a lényeg, hogy ilyen értelemben ha napont csináltátok , akkor az inkább hátrányt jelent, mint előnyt.

2020. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire hosszúak a ciklusaid és rendszertelenek akkor nem valószínű. Inkább arra utal hogy valami gond lehet nálad, nőgyógyászati vagy endokrinológiai. (vagy persze sok más is lehet de ezek az elsők amit vizsgálnak)
2020. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan mond már meg melyik kisujjunkból szopjuk ki? Tesztről hallottál már? Na. Ha nem jön meg vegyél egyet és dobj rá egy pisit.
2020. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a férjem mikor magyon rajtavoltunk és mindennap együttvoltunk akár többször is 10hónap volt mire teherbeestem. A másodiknál 2x voltunk együtt ovulációig mert elutazott. És terhes vagyok :)
2020. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnétek, szerintem előbb érdemes lenne egy endokrinológust és nőgyógyászt felkeresned, mert a rendszertelen ciklus nehezíti a dolgot. Most így senki nem fogja tudni neked megmondani, hogy mennyi esélyed van a terhességre. A sztenderd 20-30%-tól a nulláig (lehet hogy nincs is peteérésed).
2020. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a ciklus nem jó, nincs benne szabályosság, valami problémád van. Gyakran ilyenkor peteérés sincs.
2020. jan. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!