Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire káros terhesség...

Mennyire káros terhesség alatt napi 1 energiaital?

Figyelt kérdés
A kérdés inkább figyelemfelhívás akar lenni. Tudom, hogy káros és nem is akarok inni. Csak sajnos 12 órában dolgozom éjjel, fogalmam sincs hogy fogom kibírni nélküle. De nagyon korán van még orvoshoz menni, nem is látna még senmit és így muszáj lesz kibírnom még legalább egy hetet. De utána is csak az 5.hét lesz. Ti mit csinálnátok a helyemben? Fizikai munkáról van szó.
2020. jan. 24. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem innek energiaitalt terhesen azt. Amugy is egészségtelen de igy..magadat azzal karositod amivel akarod de a gyereked legalább ne aki a hasadba van. Ki lehet birni ilyen dolgok nelkul is. Akkor mar inkabb kavezz ha ennyire nembirod.
2020. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 1 kávét igyál, mértékkel fogyasztva semmi gondot nem okoz. Én ittam terhesség alatt minden nap egyet, mert nagyon alacsony volt a vérnyomásom.
2020. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az aggasztana, hogy 12 órázol éjszaka, fizikai munkát. Azt nagyon nem kellene.
2020. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Durvább a 12 órázás. Felejtsd el az energiaitalt, mindenféle sz.ar van benne. Inkább kávét igyál, oszd be.
2020. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Energiaital nélkül is kilehet bírni, én 20 órában dolgoztam saját vállalkozásban redbullal maradtam életben, aztán jött a baba és rájöttem, hogy a kávéval is ugyanazt érem el és sokkal kevésbé mérgező is. De egy idő után én elhagytam a kávét is mert nem kívántam, de a dokim szólt, hogy jó lenne, ha napi két kávét meginnék.
2020. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig csináltam azt, hogy éjszakás után a reggelihez megittam egy 6 decis bombát és lefeküdtem aludni... Nagyon hatásos 😅


Ne igyál

2020. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nem terhesen is elég kemény, amint lehet maradok otthon. 12 óra talpon, még egy szék sincs az egész gyárban. Addig is megpróbálom a kv-t.
2020. jan. 24. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
A mi figyelmünket nem kell felhívni.
2020. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok kávét megittam de kb.a terhesseg felétől nagyon megdobta a vérnyomásomat. Onnantól csak koffeinmenteset ittam.
2020. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Uh ne is mondd, sajnos én is nagyon szeretem azt a sz.rt, bár én nem terhesen is erőt vettem magamon, és heti 2 doboznál többet nem ittam...de imádom az ízét :D


Amióta terhes vagyok, természetesen egyáltalán nem. De valamelyik nap a férjem egy doboz Burnnel a kezében jött haza munkából, hát késztetést éreztem, hogy elvegyem tőle és lehúzzam :)


Én is 3 szakban dolgoztam, tehát éjszakáztam is az 5. hónapig, bár csak 8 órás műszakban, és irodai munkát.

2020. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!