Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy olyan keredesem,...

Lenne egy olyan keredesem, hogy 8 napja késik a mensim baloldalt szurkal érzést érzek. Viszont 3 teszt negatív lett mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 19:03
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

És te ezt honnan tudod? :D lehet terhesség lehet ciszta akármi bajom biztosan nem normális ha valakinek 8 napig késik főleg nem egy 25 evesnel.. Az meg oké ha 17 vagy akkor még be sem áll a ciklusod de amikor minden hónapba max 1 nap kesessel jön meg és most hirtelen 8 nap keses kicsit nem normális :D

Persze köszönöm a válaszokat! 🥰🥰

2020. jan. 27. 21:12
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Én petefészek cisztára gyanakszom. Majd írd meg, hogy mi volt a dokinal.
2020. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség még nem látszik. Ha ciszta, akkor az talán. De olyan van, hogy késik, az ember nem svájcióra. Nekem mindig órára pontos volt a menstruációm. Aztán egyszercsak kimaradt egy hónap. Ezer oka lehet, és a többség nem szervi. Szóval 90 százalék, h semmit nem fog látni a nődoki.
2020. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Csomó minden után nézelődtem és páran azt írták hogy mensi elmaradasakor már több hetes terhesség van illetve létezik olyan hogy mensi alatti terhesség meg hogy valakinek 11 nap után mutatja csak ki a teszt... Annyi mindent olvastam hogy már teljesen belezavarodtam :'D
2020. jan. 27. 21:48
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 11 napos késés után mutat ki egy terhességet a teszt, ott vagy a fogantatás történt később (ergo fiatalabb a terhesség, mint gondolják) vagy a HCG-vel vannak gondok, vagy a teszt gyenge/rossz.
2020. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen is volt, hogy a napra pontos ciklusom késett 15!! napot... bármitől lehet. Most 11 hetes terhes vagyok baba méretei alapján, menzesz szerint 13 hetesnek kéne lennem. 2 napos késésnél igaz halványan, de pozitív volt a tesztem...
2020. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
76%

Nem fogadja el azt a választ a kérdező hogy nem terhes, mivel az akar lenni, ez abból is látszik, hogy minden áron be akarja magyarázni magának hogy a negatív teszt eredménye ellenére is az és el megy ezért nőgyógyászati vizsgálatra hogy kiderüljön amit mi állítunk.


Persze azért nem árt a nőgyógyászati vizsgálat, mivel nincs valami rendben se lent és sem fent a központban!


Én is kérem a lepontozásom, ahogy a többi hozzászólókét is lepontoztad kérdező, mivel nem tetszik az igazság! 😆

2020. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 napot késett mikor kimaradt a peteérésem egy ciklusban. Bármi lehet. De pontos ciklusnál kizárt a terhesség, ha 8 nap alatt nem lett halvány pozi teszt sem.
2020. jan. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vb alaszokat. Nincs fent semmi probléma a központban :D nem pontozó én le senkit senki se vagyok ahoz hogy én bárki vélményét lepontozzam! Valóban lehet igazatok van azoknak a hozzaszololnak akik azt állítják terhesség tabu! Lehet szimpla hormon zavarom van lehet nem is lehetek terhes lehet bármi. Csak nem feltétlen zárom ki a terhesség opciót sem szóval 1001 baj vagy nem baj lehet Ma már többet fogok tudni ha nem akkor várok és vissza megyek hogy ha nem jelentkezik menszeszem.

Tényleg köszonom mindenkinek hogy annyi időt rám szentelt hogy elolvassa problémám

És ne haragudjatok azok akik azt hiszik lepontoztam őket puszi nektek :*

2020. jan. 28. 09:17
 20/37 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?
2020. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!