Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy olyan keredesem,...

Lenne egy olyan keredesem, hogy 8 napja késik a mensim baloldalt szurkal érzést érzek. Viszont 3 teszt negatív lett mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 19:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Figyelj, az is simán megeshet, hogy egy kimarad. Persze érdemes kivizsgálni, de az is megtörténhet, hogy nincs semmi probléma, csak valamilyen oknál fogva kimarad. Amíg ez nem fordul elő többször, addig nincs gond. Mennyi stressz ért mostanában? Történt valami változás az életedben?
2020. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyugtatast jól esik..

Azaz igazság hogy minden rendben munkahelyen és maga életemben is.

Annyi infót kapok baratoktol munkatarsak tol hogy már teljesen szetdurran az agyam.. Méhen kívüli terhesség... Vagy szimplán terhesség vagy esetleg hormon zavar pajzsmirigy stb.. Egyszerűen alig tudom kivarbi 19iket ha akkor sem jön meg akkor kell vissza mennem dokihoz addig várok és várok és ettől leszek stresszes

Őszintén megvalva én dohányzom és ha terhes lennék akkor nem kéne nem akarok ártani neki viszont nem merek már tesztet csinálni mert biztos negatív lenne.. És ez a kérdőjel bennem borzalmas

2020. febr. 6. 22:36
 33/37 A kérdező kommentje:
Edzésre nem merek járni alkoholt nem merek inni dohányzást csökkentettem hátha.. De szerintem ilyen szerencsétlen csak is én lehetek :/
2020. febr. 6. 22:37
 34/37 A kérdező kommentje:

Ejjeles műszakba dolgozom és most barnás "váladék" jelentkezett totál beijedtem.

De csak egy minimális törlésnel

2020. febr. 6. 23:18
 35/37 anonim ***** válasza:
A barna az már vér, meg fog jönni akkor. Méhen kívüli terhességgel ne ijesztgessenek, nem valószínű. Egyébként mégha nem is ért eddig stressz, most már annyira rá vagy feszülve a dologra, hogy emiatt is késhet😅 Tudom, milyen idegőrlő, nekem valamelyik hónapban 15 napot késett. (Stressz miatt, mondjuk az nem is csoda, baromi sokat stresszeltem akkor mindenféle okból)
2020. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nah mi lett vegul?
2020. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nyilván megjött neki.
2020. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!