Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már érzem a mensi előtti...

Ha már érzem a mensi előtti zabálhatnékot akkor már nem lesz baba most?

Figyelt kérdés
Vagy valakinek volt így és mégis terhes volt? El vagyok keseredve, már augusztus óta próbálkozunk a kistesóval, az első gyermekünk rögtön sikerült, akkor most mi a baj :(( úgy éreztem, h ez a hónap jó lesz jókor voltunk együtt, kis nyilallásokat érzek, 9.dpon vagyok, de ma ramtort a mensi előtti kívánósság/zabálás. Remélem más is ismeri nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen 😅 mondjatok vmi biztatót :(
2020. jan. 29. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen egyénfüggő. Lehet, hogy sikerült, lehet, hogy nem. Mindenkinél más.

Viszont azt biztosan tudom, hogy rágörcsölni semmi esetben sem szabad, mert ezzel teszed/teszitek a legrosszabbat. Általában ez az oka, amiért várat magára a baba, mert már rágörcsölnek a szülők. Nem szabad!

Legyetek együtt amikor jól esik, és ne pedig azért és akkor mert "muszáj".

Ez a titok.

Egyébként az orvosok fél év sikertelen próbálkozás után a kivizsgálást javasolják, mindkét fél részéről.

2020. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondok biztatót: amíg nem jön meg a menzesz, addig minden amit érzel premens tünet.
2020. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Énnálam mániákusabb tünet-monitorozó nagyon kevés akad. És, Kérdező, a magam folyamatos figyelgetése mellett mondhatom, hogy semmi, de semmi tünetet nem érzékeltem a 13. dpo-ig, amikor is lett egy fura hasfeszülésem, ami egyáltalán nem hasonlított menstruációs görcshöz, meg tulajdonképpen semmi máshoz sem, amit addig éreztem. Ekkor délután teszteltem egy erős pozitívat.

Szóval a leckét megtanultam. Semmiféle tünetnézegetésnek nincs értelme. Csak saját magamat stresszeltem.

2020. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, olyankor chips a minden. 😁 Minden mensire utalt,kivéve,hogy én barátok már előtte de most semmi. Tudtam,éreztem, hogy sikerült. 11dpo-n szép pozi lett a teszt. 😊 Szurkolok!
2020. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*barnázok
2020. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek,bizakodok! 😊
2020. jan. 30. 00:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz? Utolsó voltam :)
2020. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jan 30-31-re nem vártam, még nem jött meg, de teszt is negatív,de később volt a peteérésem, talán 12. Dpon vagyok. Holnap is tesztelek, ha akkor is negatív, feladom. Sose szokott késni pedig!
2020. febr. 3. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!