Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Januar elejen hagytam abba a fogamzasgatlot.

Pont peteereskor voltunk egyutt, vedekezes nelkul. Ma vagyok a 12 pdon. Tegnap este a bal petefeszkemnel nyilalast, szurkalast ereztem.

A mellem erzekeny, fajnak, ma mar mindjart megjon erzesem volt. Farkasehes vagyok ket napja. Szombatra nem varom

Szerintetek?


2020. jan. 29. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha januárban hagytad abba a gyógyszert, honnan tudod hogy mikor volt peteérés vagy egyáltalán van e peteèrèsed?
2020. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, h amikor elmentem wcre a papiron egy nagy tojasfeherje darab volt. Egesz nap ereztem h nyakom van, nyulos tojasfeherjes volt. Nyilvan a peteeres miatt..
2020. jan. 29. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ebbe le legyél ennyire biztos, mivel nincs egy hónapja hogy nem szedsz fogamzásgátlót...
2020. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Farkaséhség nem terhes tünet... az csak a második trimeszterben fordul elő, az eléj a hormonoktól kb létezni és enni sem lehet, ha épp annyira vacakul van az ember, de éhség nincs. Az mensi előtt jellemző.


Ettől független összejöhetett. Hajrá :)

2020. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. jan. 29. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Sok olyat hallottam már, hogy fogamzásgátló után első hónapban összejött a baba. Nem lehetetlen. Napi hormon mennyiséget viszek be a tablettákkal, nem kell neki egy hónap h kiürüljön.

Szurkolok! 😊

(Én is teszteltek a hétvégén 🤗🤗🤗)

2020. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam pld az volt az egyetlen terhességi tünet, hogy álló nap éhes voltam.Se hányinger,se álmosság tényleg semmi.

Ettől függetlenül ezek a tünetek kérdező sima pms tünetek is lehetnek.

2020. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem kizárt, hogy elsőre sikerül, de amiket most érzel, azok PMS tünetek is lehetnek. Az az igazság, hogy amikor az ember ciklusa visszaáll a rendes kerékvágásba, akkor minden hülyeség előjön amit már esetleg el is felejtettünk, mert a gyógyszer teljesen elnyomta a ciklust, vagy nem figyeltük annyira, mert nem akartunk babát. Teljesen meg voltam lepődve, amikor a gyógyszer abbahagyása után az első menstruációm előtt kijött rajtam egy pár nagyobb pattanás. 😂 De utána emlékeztem vissza, hogy ez a gyógyszer előtt is így volt, szóval... Nem is értem, hogy miért lepődtem meg.
2020. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!