Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ezek lehetnek a terhesség jelei? Két nap múlva kéne megjönnie, de nem tudom, hogy meg fog e. A melleim fájnak és nagyobbak kb egy hete, ez nem újdonság. Viszont pár napja elkezdtek sötétedni a mellbimbóim, a testhőmérsékletem most éppen 37 fokon felül van, de meg vagyok fázva úgyhogy ez lehet az miatt van, mert csak most estére kezdett elemelkedni. Kb két hete játszadozik a pulzusom, habár az elmúlt négy napban teljesen normális volt. Ez lehet hogy az időjárás miatt volt egyébként. Ma vettem észre, hogy a hasam alján iszonyatosan kivannak az ereim és mintha a köldökömtől lefelé érzékenyebb is lenne a hasam.

Légyszíves csak normális kommentelők írjanak. Köszönöm

Ja! És január 6.án volt egy sürgősségi fogamzásgátlóm! Nem tudom számít e valamit.

Köszönöm


2020. febr. 2. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha január 6-án volt egy sürgősségi fogamzásgátlód, akkor én elsőként inkább arra gyanakodnék, az tud ilyen hormonális változásokat előidézni... ettől függetlenül persze lehetsz terhes, sosincs kizárva teljesen, de szerintem a tabletta lesz a hunyó.
2020. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, közben látom, írtad, még 2 nap van mensiig. Addig felesleges bármire is gondolnod, várd meg, hogy egyáltalán megjön-e. Mert ha megjön, nincs is miről beszélni. Ha már késik, utána lehet kezdeni agyalni.
2020. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha "sürgősségi fogamzásgátlót" vettél be bármire számíthatsz, lehet, hogy hónapokig meg sem jön! Az a kérdés, hogy védekezés nélkül szexeltél -e?
2020. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Az utolsó kommentelőnek: nem volt védekezés nélküli szex. De azóta a tabletta óta két aktus is volt.
2020. febr. 2. 18:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy a tabletta óta volt már egy mensim. A tabletta bevételére rá egy vagy két napra megjött. De azt hallottam már többektől hogy utána akár 3 hónapig lehetnek eltérések a menstruációban is, és mellékhatások is jelentkezhetnek.
2020. febr. 2. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez így van kérdező, szóval nyugi, nagyon minimális az esély, hogy terhes vagy (úgy veszem ki az írásodból, hogy nem örülnél neki jelen állás szerint). De szinte biztos vagyok benne, hogy nem lesz ebből baba, ha védekeztél is, plusz meg is jött már azóta, plusz ugye a sürgősségi tabletta extrém erős, simán okozhat ilyeneket.
2020. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!