Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki már megerezte hogy...

Volt aki már megerezte hogy terhes?

Figyelt kérdés
Volt olyan aki menstruáció előtt már megerezte hogy terhes? Mi volt az ami miatt erre gondolt? Nekem pár napja van egy olyan fura érzésem, hogy van egy kis pocaklakom.

2020. febr. 3. 10:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a nem várt előtt 6 nappal, ugyanis úgy fájt/ görcsölt mintha meg akarna jönni. Ez rám nem jellemző ,előtte max 1 nappal szokott fájni... Ja és aznap éjjel arra keltem hogy jön fel a savam és ilyen se fordult még elő. Ebből már tudtam mi a szitu ;) 3 nappal később kora délután már halvány de egyértelmű pozitívat teszteltem.

2020. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hat az enyem nagyon hulyen fog hangzani, egyreszt nagyon erzem a belso kis folyamataimat, iszonyuan megvisel minden ovu es ö lesz a 3.baba, tehat nemi emlekem van errol a periodusrol is 2x. De most ahogy eldontottuk h belevagunk, mar az ovu elott azt ereztem h zsibongtak, ujjongtak a sejtjeim odabent, egyszeruen mintha a mehemen belul elkezdodott volna minden felkeszulni a befogadasra es ossze is jott a baba,a tesztnel meg sem lepodtem:) Remelem megmarad, nekem a terhesseg megtartasa a melosabb.
2020. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

2 év sikertelenség után azonnal tudtam már beágyazódáskor. Már akkor hihetlenül fáradt voltam, szabályosan téli álmot tudtam volna aludni, és folyton pisilnem kellett. Nem várt előtt 4 nappal már pozitív volt a teszt.

Húginál kicsit kusza volt a menzeszem, egyáltalán nem éreztem, hogy terhes lehetek. Persze terveztük de a nővére után azt hittük majd megint eltellik 1-2 év mire sikerül. Így alig 5 hónap után sac/kb belőtt menzesz időpont mellett miután úgy gondoltam már 4 napja késhet, szabályosan arcon csapott a 2 csík, így az első reakcióm is az volt, hogy kirókáztam mindent 😅

2020. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanúgy volt mint a 3.válaszolónak. fura nyomásérzés az alhasamban. Így éreztem meg a 3. Babát és tudtam hogy pozitív lesz a teszt pedig megszakitással voltunk együtt. Besikerült a baba
2020. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!