Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7napja késik több fajta...

7napja késik több fajta tesztet is csináltam mind negatív. Lehet hogy később fogant és ezért negatív volt már más is így?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszerűen csak nem vagy terhes.
2020. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó menstruációmtól számolva a 18. napon voltunk együtt a férjemmel és biztosan akkor estem teherbe (előtte, utána nem volt lehetőségünk). Az orvos szerint egyszerűen most is, mint előtte mindig hosszabb lett volna a ciklusom, így a petém sem a 14. nap környékén ért meg, hanem később.


Persze ez csak 4 nap, nem egy hét.

2020. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor is legalább halványnak kellene lennie vmelyiknek.
2020. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem rendszeres a ciklusod, akkor simán lehet, hogy később volt peteérésed.
2020. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rendszertelen ciklussal nekem mindegyikkel 2-3 hét késésnél lett pozitív a teszt, kb akkor foganhattak, amikor már meg kellett volna jönnie. 😊
2020. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég rendszertelen a ciklusom , de ennyit még soha nem késett.
2020. febr. 3. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendszertelen ciklus a 24 napnál kevesebb vagy 38-nál több, ha néha 28 néha 33 akkor az még rendszeres, de pont ezért ilyenkor érdemes a leghosszabb átlagos ciklust nézni, ahoz nézni a késést. De 7 nap akkor is sok, szerintem nem vagy terhes.
2020. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
28 nap az ritka általában 32,33,35 naposak. Ha leghosszabb ciklust nézem akkor a mai nap a 4. hogy késik.
2020. febr. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!