Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early dpo 11 mutat...

Predictor early dpo 11 mutat valamit?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a predictor early teszt dobozán, hogy már nem várt napja előtt 99%-os pontossággal kimutatja a terhességet. Érdemes dpo11 reggeli pisiből megcsinálni a tesztet?

Csak értelmes válaszok/tapasztalatok érdekelnek! Igen, rágörcsöltem, nem, nem tudok várni még 1-2-3 napot, szeretnék tesztelni - ez van, én ilyen vagy Te nem! Azok írjanak, akik próbálták ilyen korán ezt a tesztet. Köszi



2020. febr. 12. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
Nekem mutatta
2020. febr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen volt a predictor pont ma vagyok 6+0

A Facelle az mar 9 dpo pozitiv lett nagyon halványan, es en onnan tudom mikor volt peteeresem mert hot mertem meg lh teszteltem, viszont ha az ovus fajdalomra adtam volna csak akkor azt mondanam hogy a facelle 7 dpo lett pozitiv, ami szerintem nem is lehetseges :) vagy ha megis akkor en egy orvosi csoda vagyok :D

2020. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 A kérdező kommentje:

#12-es, teszteltel újra reggel?


#32-es, koszi a "sorozatot", latom Te is nagy tesztelo vagy 😃

2020. febr. 18. 12:09
 34/76 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

12 es vagyok :) sajnos későn érkezett a teszt így nem tudtam reggel csinálni de azért megcsináltam hogy akkor most egy másik teszten is pozitív lesz e és azon is megjelent a második csík :)

Izgulok mi lesz. Remelem majd szépen sötétedik és nem jön meg.

Majd ha lesz jobbAn látható teszt teszek fel.


Szurkolok neked a pénzekhez :) már nemsokára itt van, bár tudom meg mindig lassan telnek a napok...

2020. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 A kérdező kommentje:
12-es Neked ma hányadik dpo? Nekem meg idokozben megerkeztek a 10es one step tesztek 😃 szoval... Nagy a kisertes. Igaz ezek gagyi tesztek azt mondjak, előző terhessegem dpo 13 reggelen lett ezzel halvány pozi, de arra jo h el lovoldozze a tesztet az ember. Szoval lehet h holnap reggel... 😂
2020. febr. 18. 14:51
 36/76 anonim ***** válasza:
#32 igen nagy tesztelo vagyok. Szerintem legalabb 50 darab tesztet csináltam 🤣 de hat aki tul van egy mehen kivulin es 5 kemiai terhessegen es meg sosem latott erosebb tesztcsikot a kontrollnal az nehezen birja ki hogy ne legyen tesztfuggo :D egyszeruen addig amig nem latom ultrahangon egyedul a pozitiv tesztek amikbe kapaszkodom, el sem merem hinni
2020. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:

12 es vagyok :)


32 és teljesen megértelek! Nagyon gratulálok :)


Nekem nem tudom 100% ra de valószínű 9. DPO, viszont van esély ra hogy 8. Vagy 10....

ha az előzőt 13 nal mutatta akkor nagy ra az esély hogy most is, de ha nem ér túl nagy csalódás megpróbálhatod holnap. Mindenképp szurkolok hogy ne jöjjön meg és baba legyen :)

Amúgy én is nagyon várom már az erős vonalat és hogy ne jöjjön meg :)


Nem tudjatok ha már van halvány vonal az is azt jelzi hogy befejeződött a beagyazodas? Mert erre nem találtam biztos választ.

2020. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:

#12-es, de az elozonel sosem teszteltem dpo13 elott 😃 igy nen tudom h kimutatta e volna.

Sztem hcg onnan van h a beagyazodas vége zajlik vagy kész.


#32es megértem sajnalom az elozmenyeket

2020. febr. 18. 20:09
 39/76 anonim ***** válasza:

#12 es vagyok. :)

Így már értelek. Hat szurkolok nagyon majd mindenképp írd meg ha tesztelsz.


Én ma reggel csináltam megint. Erősödött valamennyit. Mostmár nagyon izgulok. Várom hogy vasárnap legyen legalább vagy hétfő és két legalább egyforma csík.

Görcsolok is néha hasonló mint menzesz előtt meg egyre feszülnek a melleim. Már alig bírok hason aludni..


Itt a ma reggeli

[link]

2020. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 A kérdező kommentje:

#12-es, alakul szépen! Hanyadik baba lenne Neked?


En ma reggel egy one step 10essel raprobaltam, de negativ lett.

2020. febr. 19. 09:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!