Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early dpo 11 mutat...

Predictor early dpo 11 mutat valamit?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a predictor early teszt dobozán, hogy már nem várt napja előtt 99%-os pontossággal kimutatja a terhességet. Érdemes dpo11 reggeli pisiből megcsinálni a tesztet?

Csak értelmes válaszok/tapasztalatok érdekelnek! Igen, rágörcsöltem, nem, nem tudok várni még 1-2-3 napot, szeretnék tesztelni - ez van, én ilyen vagy Te nem! Azok írjanak, akik próbálták ilyen korán ezt a tesztet. Köszi



2020. febr. 12. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:

Köszönöm :) izgulok nagyon. Remelem minden rendben lesz.

2. Baba lenne.

De 3. Terhesség mert ugye volt a méhen kívüli meg először.


Sajnálom hogy meg negatív. De még mindig van idő :).

Te mikorra is nem varod?

2020. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 A kérdező kommentje:

#12-es, ja lehet h már írtad a méhenkívülit, csak lyukas az agyam. Drukkolok akkor! A nagytesó mennyi idős?

Nekem 4.baba lenne, de a 3 előző gyermekemből egyiket elvesztettük köldökzsinor tekerdés miatt a 35.terhességi héten. Egy 11 és egy 3 éves várná a legkisebbet. Viszont mi még csak az óvszerról álltunk át a megszakításra, így azért picit kisebb az esély, de én nagyon szeretném. Inkább a férjem bizonytalan, azért szakítja meg. Ez a "bízzuk Istenre" a dolgot. :D 2.babánk megszakítás mellett fogant amúgy.


A ciklusnaptáram szerint 23-ra nem várom, de én 10-én éreztem az ovus hasfájást, a naptár meg 9-re rakta az ovut, tehát sanszosabb, hogy 24-re nem várom és ma van 9dpo.


(amúgy milyen jól elbeszélgetünk itt ketten)

2020. febr. 19. 10:56
 43/76 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem szeretnélek felzaklatni, így ha nem szeretnél, ne válaszolj.

Hogy derült ki a köldökzsinór probléma? Mi történt pontosan? Mert az orvosom azt mondja, hogy magában az hogy rá van tekeredve még nem veszélyes. Én most vagyok 37 hetes...

2020. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 A kérdező kommentje:

#43-as, ne aggódj, valóban önmagában nem veszélyes, nálunk több tényező fennállt, egyrészt rövid volt a köldökzsinór, átlagostól rövidebb, másrészt túl mozgékony volt a babó, így kétszeresen is rátekeredett a zsinór - ezek együttes fennállása miatt már pocakban oxigénhiányt szenvedett és végül ez a halálát is okozta 35. héten. Előtte sajnos 4 hete nem voltam UH-n így nem tudtuk h baj van, csak amikor már nem mozgott és bementünk a kórházba. Ezután született meg, de már holtan. De ahogy látod több tényező kellett hozzá és dupla tekeredés, önmagában egyszeres rátekeredés normál hosszússágú zsinórral nem okoz ilyen tragédiát jó eséllyel.

Könnyű szülést kívánok Neked!

2020. febr. 19. 11:10
 45/76 anonim ***** válasza:

#12 es vagyok. Nagyon sajnálom ami veletek történt!

Erős vagy hogy így tudsz tovább tervezni és várod a következő babot.

De ha egyszer össze jött megszakításos módszerrel akkor újra sikerülhet :)


Nekem az első 22 hónapos. Örülök amúgy hogy ilyen jól elbeszélgetünk :)

2020. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 A kérdező kommentje:

Nekem a ma reggeli 10es is negativ sajna. Holnap reggel azert adok még egy eselyt a predictor earlynek is, de ha az is negativ, akkor varok utana.

Nalunk nyilvan nehezitett a terep is, nem sok esely van a fogantatasra.

Ejjel viszont 2szer is azt almodtam h pozit teszteltem. 😃 Elegge ekorul forog az agyam... Lehet rabeszelem ferjem h hagyjuk azt a megszakitast. 🙂

2020. febr. 20. 08:06
 47/76 A kérdező kommentje:
#12-es, teszteltél ma reggel? Most már biztos jóval erősebb. Mutatsz fotót?
2020. febr. 20. 09:51
 48/76 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Az alapján amit korábban írtál lehet hogy meg korai a tesztelés, szurkolok hogy hátha, de az mindenképp jó ha ra tudod beszélni a férjed hogy csak menjen élesbe a dolog :)


A mai nagyon kicsit erősebb csak, nem tudom mit gondolsz.

[link]


De már hányinger is jön néha és továbbra is feszül a mellem és gorcsolget a hasam.

Azt számoltam hogy olyan szombatra kene tényleg erősnek lennie a tesztnek ha minden oke. Remelem igazam van :)

2020. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:
Szerintem szépen alakulgat, drukkolok!
2020. febr. 20. 10:19
 50/76 A kérdező kommentje:

Anno ilyen volt a 13dpo-s halvanykam, ha jol emlekszem 10es one steppel:


[link]

2020. febr. 20. 10:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!