Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early dpo 11 mutat...

Predictor early dpo 11 mutat valamit?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a predictor early teszt dobozán, hogy már nem várt napja előtt 99%-os pontossággal kimutatja a terhességet. Érdemes dpo11 reggeli pisiből megcsinálni a tesztet?

Csak értelmes válaszok/tapasztalatok érdekelnek! Igen, rágörcsöltem, nem, nem tudok várni még 1-2-3 napot, szeretnék tesztelni - ez van, én ilyen vagy Te nem! Azok írjanak, akik próbálták ilyen korán ezt a tesztet. Köszi



2020. febr. 12. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:

12 es vagyok :)


Minden rendben. Jó helyen van :)


[link]


Várom hogy kiderüljön te leszel a következő :)))

2020. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok!
2020. márc. 3. 10:12
 73/76 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen :)


13 an megyünk újra, remelem lesz már szív hang. Addig is nagyon szurkolok nektek !

2020. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező,


12 es vagyok. Velünk minden rendben. Te hogy állsz? Hanyadik DPO? :)

2020. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 A kérdező kommentje:

Szia, örülök h jól vagytok!

7.dpo van ma de a kialakult helyzet miatt en azert imádkozom h varjon még az a kicsi lélek most inkabb. Nekem mindegyik terhességem problémás volt (verzos, görcsölős) allando kórházba jarkalassal es vszeg hamarosan nagy gond lesz M.orszagon az eü.ellátással. Itt mar egy kisebb járvány is meg fogja buktatni az amugy is roskadozo egészségügyi rendszert. És járvány lesz/van, ez nem kérdés és a mértéke hamarosan olyanná válik amit a korhazaink es orvosaink sírva fognak csak elbírni. 😔 Es esetleges kijarasi tilalomban nem szeretnék egyedül eljarkalni majd dokihoz pocakosan. Ha most nem sikerult (nagyon remélem), akkor egyelore nem is eroltetjuk.

2020. márc. 15. 08:11
 76/76 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen


Hat igazából teljesen megértelek!

Kívánom hogy minden rendben legyen és akkor jöjjön a pici mikor meg tudod kapni a megfelelő ellátást is!


😘

2020. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!