Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early dpo 11 mutat...

Predictor early dpo 11 mutat valamit?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a predictor early teszt dobozán, hogy már nem várt napja előtt 99%-os pontossággal kimutatja a terhességet. Érdemes dpo11 reggeli pisiből megcsinálni a tesztet?

Csak értelmes válaszok/tapasztalatok érdekelnek! Igen, rágörcsöltem, nem, nem tudok várni még 1-2-3 napot, szeretnék tesztelni - ez van, én ilyen vagy Te nem! Azok írjanak, akik próbálták ilyen korán ezt a tesztet. Köszi



2020. febr. 12. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:

:) köszönöm szépen és a képet is.


Ez megnyugtat, hogy akkor meg ezekbe az időkben szokványos a halvány teszt.

Már tényleg nagyon várom hogy hétfő legyen végre és erős teszt :)


Akkor majd kerek időpontot dokihoz hogy megbeszéljunk egy korai ultra hangot. Mert mióta volt a méhen kívüli azt mondtak fontos korán ellenőrizni hogy jó helyen tapadt e meg. Bár én úgy érzem jó helyen van mert mindent csak közepén érzek és semmi gondot nem érzek egyik oldalon sem. :) pont mint a lanyomnal.


Még neked is nagyon megy a drukk !

2020. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 A kérdező kommentje:

Mar csak hetfon tesztelsz legközelebb?

En még holnap reggel raprobalok a predictor early-re aztan ha az is negativ (vszeg igen) akkor picit szuneteltetem a temat. A fejem mar nagyon fajt ma, sajnos az nekem menszi elott mindig "vendeg"...

2020. febr. 20. 21:45
 53/76 anonim ***** válasza:

#12 es vagyok


Holnap reggel is tesztelek, meg minden nap hétfőig, remelem erősödik és nem jön meg. Akkor veszem biztosra a dolgot, addig vigyázol magamra. Az eddigi tünetek meg mindig megvannak. Remelem minden rendben :)

Azért szurkolok meg neked is majd írd meg mi lett!

A szüneteltetest a tesztre érted vagy a baba témára?

2020. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 A kérdező kommentje:

A tesztelesre ertettem a szunetelest. Baba témát nem adom ilyen konnyen! 🙂


Mai tesztedrol is hozz képet ha van kedved!

2020. febr. 21. 07:18
 55/76 A kérdező kommentje:
A predictor early negatív ma reggelibol sajna, ugy tunik nagyon megnehezitettuk a baba dolgat... 🙂 Sokat olvastam a predictorrol akiknel dpo 11 körül még halvany pozi sem volt, azoknál rendszerint meg is jott par nap múlva. Na sebaj, majd amikor eljon az ideje... Neked tovabbra is drukkolok!
2020. febr. 21. 07:35
 56/76 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Igaz így már kisebb ra az esély de azért amíg nem jön meg meg szurkolok. :) legrosszabb esetben kívánom hogy jövő hónapba sikerüljön :)


Nekem azt hiszem a mai végre már erősnek mondható. Persze meg nem az igazi de azért megnyugtató. Mit gondolsz?


[link]

2020. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon szépen alakul, napról napra :)

Én annyira nem panaszkodom, van mér 2 szép gyermekem (fiam is, lányom is), szóval csalódott semmiképp nem lehetek.

2020. febr. 21. 09:35
 58/76 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)


Igaz, már két kis áldást kaptál az mindenképp öröm.

Akkor majd jön ha úgy a jó. Én legalábbis ezt kívánom nektek!


Várom majd azért a híreket megjött e vagy sem. A férjeddel beszéltél végül hogy el hagyjátok e a megszakítást?

2020. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 A kérdező kommentje:
Most épp Ő is azt mondta h mehet élesben :-) de nála ez napról napra változik h gondolja. Meglátjuk. :-)
2020. febr. 21. 10:01
 60/76 anonim ***** válasza:
Azért ez jó hír :) megy a drukk
2020. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!