Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early dpo 11 mutat...

Predictor early dpo 11 mutat valamit?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a predictor early teszt dobozán, hogy már nem várt napja előtt 99%-os pontossággal kimutatja a terhességet. Érdemes dpo11 reggeli pisiből megcsinálni a tesztet?

Csak értelmes válaszok/tapasztalatok érdekelnek! Igen, rágörcsöltem, nem, nem tudok várni még 1-2-3 napot, szeretnék tesztelni - ez van, én ilyen vagy Te nem! Azok írjanak, akik próbálták ilyen korán ezt a tesztet. Köszi



2020. febr. 12. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 A kérdező kommentje:

Nekem ma megjott. Konkluzio: a ket negativ predictor (dpo 11 es 13) igazat mondott.


#12 Neked minden jot es boldog babasodast kivanok!

2020. febr. 24. 08:43
 62/76 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező (12 es vagyok)


Köszönöm szépen és sajnálom!

Kívánom hogy következő hónap boldog baba várással végződjön és köszönöm a támogatást a hónap során :)

Sokat segített!

2020. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:

Köszi 🙂

Amint eljon a sikeres honapunk, itt jelzem ennel a kérdésnél majd. Ha figyeled, lathatod. 😉

Ha minden igaz mostantol nem lesz megszakitas sem... 😁

2020. febr. 24. 11:26
 64/76 anonim ***** válasza:

:)


Szuper! Akkor az esély mostmár sokkal nagyobb :)

Mindenképp figyelni fogom.

Sok sikert!

2020. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 A kérdező kommentje:
#12-es na hogy vagy?
2020. febr. 28. 22:07
 66/76 anonim ***** válasza:

12 es vagyok.

Egyenlőre rendbe vagyok, meg nem voltam orvosnál. De szeretnek jövő hétre ultra hangot hogy kizárjuk a méhen kívüli terhességet. Bár nincs ra jel, de mivel volt már így megnyugtatna.

Azon kívül a melleim feszülnek csak jobban és jobban meg időnként gorcsol a hasam.


És te hogy vagy? Hanyadik napon jársz? :)

2020. febr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 A kérdező kommentje:

Orulok, adsz majd hirt az uh utan?

En jol vagyok, még csak most mulik a menszi, vhol jovo het vege magassagaban varhato a kovetkezo ovu. 🙂

2020. febr. 29. 13:11
 68/76 anonim ***** válasza:

:)


12 es vagyok. Persze, nagyon szívesen írok majd.

Így egy hét elteltével csináltam meg egy tesztet és végre jó vastag és sötét a teszt csík és nagyon hamar ott volt, szinte azonnal. :)


[link]


Szóval ez megnyugtató. Már csak szeretném tudni hogy jó helyen van e. Néha menzesz szerű görcsös érzek de néha olyan mintha bal oldalon lenne csak... lehet csak túl aggódom de várom már hogy biztos legyen :)


5 hét plusz néhány naposan ezt már meg tudják állapítani ultra hanggal igaz?


Szurkolok akkor a jövő hétre :) mostmár akkor mindent bele alapon készültok ra?

2020. febr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:

Szep a teszt!

Igen 5 hetesen mar latni h mehen belul van-e, de nem lesz gond. 😉

Elvileg "élesben" megyunk bar ferjem hol igy hol ugy gondolja, raadasul neki sikerült beleesni a koronavirus panikba is .. azt hiszi világvége jon. 🙂

2020. márc. 1. 14:50
 70/76 anonim ***** válasza:

:) köszönöm. Ma próbálok majd időpontot szerezni ultra hangra. Remelem sikerül.


A lényeg hogy meg egy bő hétig legyen benne a dologba :) akkor nagy ra az esély.


Hat ezzel a vírussal nagyon igyekeznek világ vége hangulatot kelteni de szerintem nem rosszabb mint a tüdő gyulladás és az eddig is volt... szóval szerintem majd szépen lassan elmúlik a pánik. Remelem legalábbis..

2020. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!