Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor sikerült teherbe...

Kinek mikor sikerült teherbe esni egy spontán vetélés után? (3-4 hetes lehettem). Magától távozott😭

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 21:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ. 🙂

Aki kételkedik, nem tudok mást mondani, mint hogy a doktorúr mondta nekem is. Elküldeném a papírt, de nem tusom feltenni. Most lehet undorító leszek, de elvittem a doktorúrnak ami kijött belöllem. És megerősítette hogy az bizony az volt. Csak lehet nem jól ágyazódott be,vagy tényleg túl terheltem magam a költözködés miatt. Kis,,foltot, valamit "látott, de azt nem tudta hogy miaz, azt mondta annak nem ad semmi jelentőséget. Lehet még tisztul. Ennyit mondott rá. Nem adjuk fel, ha isten is úgy akarja, úgyis jön majd a szivárvány babánk 🙏🥰❤️🤞🍀

2020. febr. 15. 15:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem 3-4 hetes volt, ha valóban kijött valami. 6 hetes kortól van szívhang és ilyenkor 2-3 miliméter az embrió, na már ezt is nehéz lenne észrevenni. 3-4 hetesen viszont konkrétan semmi nincs még a méhedben. Amúgy bárhol utánaolvashatsz a neten.
2020. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én értem. NŐGYÓGYÁSZ mondta rá. Én ezzel nem tudok mit csinálni. Tudom mi mekkora, rengeteget olvasok. Ő akkorára becsülte, menszesz miatt, de az már nem volt normális. De mondtam is neki. Azt mondta lehet hormonzavar, valamikor ilyen valamikor amolyan. Ennyi válasza volt
2020. febr. 15. 22:51
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem 5 ilyen terhességem volt, ebből rögtön 3 egymás után. A hatodik sikerült
2020. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!