Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után jelentkezik a...

Mennyi idő után jelentkezik a hányinger?

Figyelt kérdés

Nos, 27.-ére nem várom a menzeszem, de tegnap óta kb egész nap hányingerem van, csak akkor jobb egy kicsit amikor valami hideg, szénsavasat iszok.... ez esetleg lehet már attól mert ott elkezdett beágyazódni a magzat, vagy még korai arra gondolni hogy attól van?

Kinek mikor kezdődtek a rosszullétek? Válaszokat előre is köszönöm!



2020. febr. 19. 13:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mármint azért akarok orvoshoz menni hogy megnézze vírus okozza-e. (Háziorvoshoz megyek)
2020. febr. 19. 15:10
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha hánysz, mint a lakodalmas kutya és fosol (vírustól) akkor is fölösleges háziorvoshoz menni, amíg tudod pótolni a folyadékot. Nem tud és nem is lehet vele semmit csinálni a hasfogón és a probiotikumon kívül. Ezzel IS fölösleges orvoshoz menni, hacsak nem akarsz begyűjteni 8 féle felsőlégúti vírust, ami jelenleg garantált egy váróteremben...
2020. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
6.hettol mindketto. Epp most olvastam egy cikket ahol kb 6.hetre teszik mert ekkorra erzeleki a szervezet a betolakodot es mergezeses tuneteket produkal. Mar akinel.
2020. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem két terhességem volt, az elsőnél korán elveteltem sajnos.

Ott már a mensi elmaradása előtt ereztem úgy három nappal a hányingert és az étel undort.

Akkor meg nem akartam elhinni hogy ez terhesség lehet.

Tervezett baba volt, így próbáltam NEM figyelni a jelekre 😄


A második terhességemnél, ami igazából most történik, 18hetes kismama vagyok, és a 6. héttől ereztem a hányingert viszont a 7. Héten tetőzött. Onnantól kezdve egészen 14-15 hetes koromig hánytam nem csak reggel, EGÉSZ NAP! Kb semmi nem maradt meg bennem, néha meg a vizet is kihánytam. Örülök hogy vége van, bár néha meg most is elkap a hányinger, de azért mert a szagerzekenysegem nagyon durva.

Ha valamit nem bírok azonnal hánynom kell, és hányok is.


Én azok táborába tartozom egyébként, (így utólag már tudom) én mindkét terhességemet “ megereztem” ugyanis a vélt fogantatás után ereztem már azt az iszonyatos mellerzekenyseget.

És csak a terhességeim előtt fájtak. Egyszer se máskor.

Ismerem a testem és így eléggé egyértemű. De akkor az ember próbálja nem bele élni magát, hátha csalódik, és nem akartam ezekre a jelekre figyelni. 😊


Azt tudom javasolni neked is, hogy ne gorcsolj rá, ne figyeld magad ennyire. Ha baba van 1-2 héten belül úgyis kiderül. 😊

2020. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Egyenlőre sok folyadékot és gyomor kímélő ételeket eszem. Aztán majd 27.-én tesztelek, ha addig nem jön meg. Szorítsatok! 😊
2020. febr. 19. 16:34
 16/18 anonim ***** válasza:
16 hetes terhesen kezdtem hányni.
2020. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Lepontozoknak:


[link]

2020. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
5. Hét utan. Nagyon megviselt mind2 terhesség
2020. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!